Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, Sür Manşet

Geyvespor Murat Yıldırım ile anlaştı.

Geyvespor Murat Yıldırım ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon yeni yönetim ve yeni kadrosuyla Süper Amatör ligine çıkan Geyvespor 2018-2019 sezonunda Antrenör Murat Yıldırım ile anlaştı.

Geyvespor’da Murat Yıldırım’ın 10 yıl aradan sonra yeniden dönmesi camiada büyük heyecan yarattı. 2007-2008 yılında Geyvespor’u çalıştıran Murat Yıldırım’ın bir çok bölgede yetiştirdiği futbolcu ve futbolcu grupları olduğu biliniyor.

On yıl aradan sonra tekrar Geyvespor’la anlaşmasının kendisi için çok farklı bir duygu olduğunu ifade eden Murat Yıldırım;  Öncelikle kulüp başkanı sayın Erdinç Tuna ve yönetim kurulundaki bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Geyve ilçesinin ve spor severlerin beklentilerini bilen bir kardeşiniz olarak, inşallah iyi bir planlamayla yakalanmış olan sinerjiyi heyecanı daha üst seviyeye çıkartmak için bizlerde elimizden geleni en iyi şekilde yapacağımızı, “GEYVESPORU YAKINDA HERKESİN KONUŞACAĞINI”,  tüm Geyvespor taraftarının bilmesini isterim, dedi.

Geyvespor Kulüp binasında imzalanan sözleşme töreninde Erdinç Tuna; “Başarılı bir sezon sonunda şampiyonluk kupasına uzanarak süper amatör ligine çıktık. Geyvespor’u bulunduğu yerden yukarılara taşımak için genç ve futbol sevdalısı arkadaşlardan oluşan bir yönetim oluşturduk. Bu sene alt yapı okulumuzu da açıyoruz. Geyvespor’u hak ettiği yerlere getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu bağlamda Murat Yıldırım hocamız ile Geyvespor’un geleceği konusunda tüm detayları yeniden görüşerek anlaştık.Önümüzdeki süreçte istişare toplantılarımız ile ziyaretlerimiz devam edecek.Geyvespor Camiamıza hayırlı olsun, dedi.

Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna tarafından, Antrenör Murat Yıldırım’a sözleşme sonrası  atkı ve flama hediye edildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

6838 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvespor Murat Yıldırım ile anlaştı. için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Başarılar diler hayırlı olsun saygılarımla

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle