Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Haziran 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet

Özel Gül Çoçuk Kreş ve Gündüz Bakımevi Mezuniyet töreni yapıldı.

Özel Gülçocuk Kreş ve Gündüz Bakım Evi ilk mezunlarını verdi.Kreşimizin  düzenlemiş olduğu mezuniyet töreni Mehmet Akif Kültür Merkezinde büyük bir çoşku ile kutlandı.

Tören,İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı.

Törene Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ,ile öğrenci velileri ve Geyve halkı iştirak etti.

Dr.İsmail Karadayı konuşmasında çocuklarımıza” Milli ve manevi değerler çerçevesinde,bizlerin değil onların yaşadığı çağa göre eğitim verildiğini” belirtti.

Kreş öğrencilerinin hazırlamış oldukları gösteri yaklaşık 2 saat süre ile büyük bir hayranlık ve alkış altında izlendi.

Folklor grubu,semazen grubu,tiyatro grubu,mehter grubu ile gösteri sunulduğu program, mezun olan öğrencilere  Belediye BaşkanıMurat Kaya, Dr. İsmail Karadayı ve öğretmenleri tarafından verilen diplomalar ile son buldu.

Yaz okulu için kayıtlar devam etmektedir.

Adres:Camikebir Mah.Ulubey Sok.No:8 GEYVE

Tel:(0264) 517 1115

NOT:Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

4112 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Özel Gül Kreş ve Çoçuk Yuvasının Mezuniyet Töreni için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Mezuniyet muhteşem ve harika olmuş.Çocuklarımız gerçekten göz doldurmuş.Onlar geleceğimizin değerleri ölçülemeyece pırlantaları.Başkanımıza da onure ettiği için de teşekkür ederim.Anne ve babaların da etkinliklerdeki katkılarından dolayıda ayrıca teşekkür ederim.Çocuklarımızın yetişmesinde ve çalışanların gözü arkada kalmaması nedeni ile işletmeyi açan kişilere sonsuz teşekkürler.Önemli bir ihtiyacı gidermektedirler.Hem bakımı hemde eğitimini sağlamaktadırlar.Bilinçli ve eğitimli insanlar tarafından gözlemlenmesi ve şuurlu bir çalışma ile anne ve babalarının huzur içinde bıraktıkları bir eğitim yuvasıdır.Hiç düşünmeden güvenle çocuklarını verebilecekleri bir huzur yuvasıdır.Girişimcilere yeni yerler açmalarını öneririm.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle