Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Geyvenin Lezzetleri Ebru Akel’le Şhov TV’de

Geyve’nin Yöresel Lezzetleriyle Ebru Akel’e Konuk Oldular.

Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinin namı ile tadını ülkede tanımayan kalmadı.Güzelliği ile ünlü Ebru Akel, Şhow TV’de yayınlanan Geyve’nin nefis lezzetlerinin anlatıldığı “Kendine İyi Bak” programında Geyve Yöresel Ürünleri Üretim Merkezi çalışanlarından Sevilay Çınar, Melek Tuna, Ayşe Turhan’ı ağırladı.

Ebru Akel’in sunduğu Ekranların sevilen sabah kuşağı programı Kendine İyi Bak programının 216. Bölümü yayınlandı. Kendine İyi Bak 216. Bölümünde; Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan ağız ve diş sağlığına dair soruların yanıtlarıyla konuk olurken, Estetik ve Plastik Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik ve güzelliğe dair merak edilenleri paylaştı. Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel hayatı kolaylaştırmaya yardımcı önerilerde bulunurken, Geyve Yöresel Ürünler Üretim merkezinden Melek Tuna ve Ayşe Turhan Koza kabuğu, ayva reçeli ile çarşaf böreği tarifi verdi.

Yöresel Sepeti Hediye

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi Müdürü Sevilay Çınar, Ebru Akel ve ekibine, üretim merkezinde Geyveli hanımlar tarafından üretilen, Ayva Reçeli, Ayva Ekşisi, Ayva Lokumu, Erişte, Ispanaklı Makarna ile Geyve Ayvasından oluşan sepeti hediye ettiler.Akel, üretilen ürünlerin tek merkezde ve çalışan anımlar tarafından üretilmesine hayran kalırken en yakın zamanda Geyve’yi ve Geyve Yöresel ürünler Üretim Merkezini ziyaret etmek istediğini söyledi.

Şalvar Giydi.

Programın sunucusu Ebru Akel, Geyve’den gelen konuklarıyla birlikte şalvar giydiği programda, bir yandan diğer konuklarıyla ilgilenirken diğer yandan da Geyve’nin nefis lezzetlerinin yapımına başlayan hanımları takip etti.Programda Geyve Yöresel Ürünler personeli Melek Tuna, Çarşaf Böreği yaparken, Ayşe Turhan Nohutlu Mantı (Koza kabuğu) ile Ayva reçeli yaptı.

Geyveli hanımların kendi yaptıkları ekşi mayalı ekmek ile Cevizli Lokumun tadına bayılan Ebru Akel misafirleri ile bir başka programda yeniden ağırlamak üzere ayrıldılar.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3002 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle