Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, Sür Manşet

Geyve’nin Gururu Türkiye Şampiyonu

Geyve Anadolu Lisesi 10-C öğrencisi Ece Asude Ediz yıldızlar kategorisinde Türkiye Boks Şampiyonu oldu.

İstanbul’da düzenlenen Türkiye Yıldız ve Büyük Bayanlar Boks şampiyonasında Geyve Anadolu Lisesi 10-C öğrencisi öğrencisi Ece Asude Ediz 80 kiloda Türkiye Şampiyonu olarak büyük gurur yaşattı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel,  Türkiye Şampiyonu Ece Asude Deniz Antrenörleri Muhammet Ali Keskin’i konuk etti. Çelikel;  İstanbul’da düzenlenen Türkiye Yıldız ve Büyük Bayanlar Boks şampiyonasında 80 kg.’da Türkiye Şampiyonu olan Ece Asude Ediz ve antrenörü Muhammet Ali Keskin’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Geyve Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Akkuş; Okulumuz 10-C öğrencisi Ece Asude EDİZ yıldızlar kategorisinde İstanbul’da düzenlenen Türkiye Boks Şampiyonası’nda 80 kilogramda Türkiye birincisi olarak okulumuzu gururlandırdı,dedi.

Okul Müdürü Ahmet Akkuş okulda düzenlenen törende öğrenciyi tebrik ederek madalyasını takdim etti ve şampiyon Ece Asude Edizin başarılarının devam etmesi temennisinde bulundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1839 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle