Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyvenin Gururları Buluştu

Geyvenin Gururları Buluştu

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni ziyaret etti. Çiftçilerle buluşan Yüce, “Çiftçilerimizin sorunlarını dinleyecek ve birlikte çözümler üreteceğiz” dedi.

ZİYARET ETTİ

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ziyaretlerini hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifine (APEK) giderek çiftçilerle buluşan Yüce, burada APEK Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. APEK yönetimine projelerini anlatan Yüce, çiftçilerle sorunları birlikte çözeceklerini dile getirdi.

“BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”

Ziyarette konuşan Yüce, “Sakaryamızda en önemli yükü çiftçilerimiz çekmekte. Verimli olan topraklarımızda çiftçilik yaparak tüm Türkiye’ye hatta yurtdışına ürün üreten çiftçilerimizin yanında olacağız. Çiftçilerimizin sorunlarını dinleyecek ve birlikte çözümler üreteceğiz. Sakarya genelinde her ne üretirse üretsin tüm çiftçilerimize aynı oranda destek verecek ve yanlarında olacağız. Şeker Pancarı üreten çiftçilerimiz içinde özel çalışmalarımız olacak” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1639 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle