Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Geyve’nin geleceği için projelerimiz var

Geyve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bu topraklarda doğup, büyümüş bir kardeşinizim. Tecrübe, bilgi ve birikimimizle Sakaryamıza, ilçelerimize katkılar sunacağımıza inanıyorum. 74 mahallesi bulunan Geyvemiz için önemli projelerimiz var. İnşallah 31 Mart seçimlerinin ardından Sakarya’ya yakışır hizmetlerle geleceğe yürüyeceğiz” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Geyve Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Süleyman Pınar ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Adayı Yüce’ye, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya eşlik etti. Dernek Başkanı Süleyman Pınar, Muhtarlar olarak sizin arkanızdayız. Geyve’ye ve mahallelerimizin sorunlarını hizmetlerinizle çözeceğinize inancımız tam” dedi.

Desteklerinizi bekliyoruz

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Cadde cadde, sokak sokak çalışıyoruz. Geyvemizi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla daha da ileriye götüreceğiz. Bu seçim bizim için çok önemli. Tüm muhtar arkadaşlarımdan destek bekliyorum. Hepimiz Geyvemiz için çok çalışacağız. 31 Mart’ta Ekrem Yüce inşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız olacak” dedi.

Bilgi ve birikim

Tüm muhtarlara çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Bu topraklarda doğup, büyümüş bir kardeşinizim. 40 yıldır siyasetin ve bürokrasinin içindeyim. Edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikimimizle Sakaryamıza, ilçelerimize katkılar sunacağımıza inanıyorum. 74 mahallesi bulunan Geyvemiz için önemli projelerimiz var. İnşallah 31 Mart seçimlerinin ardından Sakarya’ya yakışır hizmetlerle geleceğe yürüyeceğiz” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1201 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle