Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ocak 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

Geyve’nin altyapı ihalesi tamam

Geyve’ye bağlı üç mahalleyi daha sağlam altyapı ile buluşturacak içme suyu projesinin yapım işi ihalesi SASKİ Genel Müdürlüğü binasında gerçekleştirildi. 2 firmanın teklif sunduğu ihalenin komisyon başkanlığını yapan SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Projemizin hemşerilerimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) tarafından Geyve’ye bağlı Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallelerini kapsayan içme suyu projesinin yapım işi ihalesi gerçekleştirildi. SASKİ Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen ihalenin komisyon başkanlığını yapan SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Seyit Sakallıoğlu, “Proje kapsamında Geyve ilçemize bağlı üç mahallemizi daha sağlıklı ve bol içme suyu ile buluşturacağız. İhalemize 2 firma teklif sundu. Komisyonumuz gerekli değerlendirmeleri yaparak sonuç kamuoyuna duyurulacaktır. Projemizin hemşerilerimize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

2 firma teklif sundu

Geyve’ye bağlı 3 mahalleyi kapsayan içme suyu projesinin yapım işi ihalesine katılan firmalar ve komisyona sundukları teklifler ise şu şekilde:

Saitoğulları İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. 2.487.090,00 TL
Barikler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1.390.000,00 TL

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

2269 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle