Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam


Hakkari Şehitlerimiz İçin


Hakkari’nin Çukurca İlçesi merkezindeki güvenlik birimleriyle sınırdaki askeri birliğe PKK’lı teröristler ağır silahlarla eş zamanlı saldırı düzenlenmiş, çıkan çatışmada 26 asker şehit oldu, 22 asker ise yaralanmıştı.

GeyveMedya.com ailesi olarak 26 Şehit Ailesinin Acısını kendi acımız olarak biliyor, Ailesi ve Yakınlarına Başsağlığı diliyor ve hastahane’de tedavi altında olan askerimize acil şifalar diliyoruz.

Yapılan bu saldırının Türk ulusuna bir acı vermiştir. Hainlerin yaptıkları saldırılar ne kadar fazla olursa olsun, Türkiye Cumhuriyeti bölünmez bir bütündür. Bu vatanı bölmek isteyenler, hiçbir zaman istediklerine ulaşamayacaklarını bilmelidirler.

 

Biz yazılı ve görsel medya olarak yaptığımız bu haberleri acı içinde sizlerle paylaşırken, hiçbir zaman pes etmeyeceğimizi Vatanının Bölünmez Bütünlüğünü koruyacağımıza ve vatanımızın hiçbir parçasını hainlere bırakmayacağımıza söz veriyoruz.

GeyveMedya.com Yayın Kurulu


 

1438 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle