Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Haziran 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Geyvelilerin Boğaz’da İftar keyfi..

Geyveli vatandaşlar Recep Çetin organizatörlüğünde Ramazan’a özel düzenlen İstanbul Boğazında güzel bir iftar keyfi yaşadı.

Geyve’den hareket eden yaklaşık ikiyüz’ün üzerindeki kafile ilk önce Üsküdar’da Aziz Mahmut Hüdayi hz.ni ziyaret etti.Saat 19:30 da Üsküdar iskelesinden yaklaşık 4 saat sürecek doyumsuz güzellik ve huzurun ilk anlarını yaşamak için boğaz turu yapacak tekneye binildi. İftara yakın teknelere binen konuklar muhteşem bir boğaz turunun ortasında iftarlarını açtı. İftar sonrası fasıl müzik konuklardan tam not aldı.

Ramazan ayının manevi hazzını  doya doya yaşamaya çalışan Geyveliler tekne ile boğaz turu sonrası  Eyüp Sultan’a geçti. Burada Pierre Lotiye çıkan kafile sahuru ve Sabah Namazını Eyüp Sultan Camiinde eda ederek buraların manevi huzuru ve feyzini yaşamaya çalıştı.

Tekne ile İstanbul Boğazı gezisi sonunda bir de sürpriz yaşandı.

İftar Organizasyonun mimarı Recep Çetin ile Joy organizasyonun sahibi Meral Uğur, başarılı bir sezon sonrası yaşanan şampiyonluk nedeniyle Geyve halkına ve Geyvespor’a yaşatılan heyecandan dolayı Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna’ya plaket takdim ettiler.

Gece sonunda yaşanan bu sürpriz karşısında bir hayli şaşıran Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna ; böyle bir gecede anımsanmak, elde edilen başarıyı ödüllendirmek adına Geyvespor camiası adına aldığımız bu plaket bizleri son derece onurlandırılmış ve gururlandırmıştır. Başkan Tuna, bu nazik davranışlarından dolayı organizasyonun mimarı Recep Çetin ile Joy Organizasyonun sahibi Meral Uğur’a Geyvespor camiası adına teşekkür ederek atkı ile flama takdim etti.

Sahuru ve Sabah Namazını Eyüp Sultan Camiinde eda eden Kafile doyumsuz güzellik ve manevi zenginliği yaşamanın huzuru ile Geyve’ye döndü.

Geyvemedya/Haber Merkezi

4645 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle