Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Haziran 2016 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

UKBA İLE BOĞAZ’DA İFTAR BİR BAŞKA GÜZEL

geyve-ukba-turizm-bogazda-iftar-keyfi- (14)Geyveli vatandaşlar Ukba Turizm ile İstanbul Boğazında güzel bir iftar keyfi yaşadı.

Yurt İçi Kültür Turu ile Hac Ümre Organizasyonu yapan Ukba Turizm, Ramazan’a özel düzenlenen turunda Geyveli vatandaşlara İstanbul Boğazında iftar keyfi yaşattı

Geyve’den Adalar Turuyla başladığı kültür turlarına Ramazan ayına özel yapılan Cami ve Boğazda iftar programı ile devam Ukba Turizm yaklaşık 150 kişilik Geyveli grup ile dev organizasyonuna daha imza attı.

Yaklaşık 5 personel, 1 fotoğrafçı ve 150 kişilik kafile ile İstanbul’a giden Geyveliler Hz. Yuşa, Eyüp Sultan, Fatih, Hırkayı Şerif, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Ayasofya Camii ve Yere batan sarnıcı ziyaretlerinde, unutulmaz anlar yaşadılar.

İftara yakın Eminönü’nden teknelere binen konuklar yaklaşık dört saat süren muhteşem bir boğaz turunun ortasında iftarlarını açtı. İftar sonrası fasıl müzik eşliğinde semazen gösterileri konuklardan tam not aldı.

Ukba Turizm Operasyon Sorumlusu  Yasin Çelik; Geyveli hemşerilerimize farklılıkları yaşatmaya devam edeceklerini, turlarımıza gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnun olduklarını ifade etti.

Geyveli hemşerilerimize kültür turlarına katılma alışkanlığı kazandırmanın mücadelesi içinde olduğunu ifade eden Çelik; yeni umre sezonuna kayıt için, fırsat kampanyalarını en kısa süre içerisinde açıklayacaklarını belirtti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

NOT:UKBA TURİZM RAMAZAN AYI ÖZEL İSTANBUL CAMİLERİNE GEZİ TURUNA KAYITLAR DEVAM EDİYOR.

YERİNİZİ AYIRTMAYI UNUTMAYINIZ. TIKLAYINIZ

Yasin ÇELİK

Bilgi-İşlem/Operasyon Sorumlusu

0507 207 40 54

4249 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle