Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

Geyveliler S.Y.D Derneğinden Eğitime Desteki

kitap1İstanbul Kartal’da Faliyetini Sürdüren Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kitap(kitap kampanyası 2 parti) ve Bilgisayar Kampanyası Düzenledi.

Bu kampanya çerçevesinde toplanan Kitaplar ve Bilgisayarlar İhtiyaç Sahibi Geyve Köyleri Okullarına Dağıtılmak Üzere Geyve Milli Eğitim Müdürü Beşir NALBANT’A Teslim Edildi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın Tahsis Ettiği Minibüs ile İstanbul Kartal Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Binasından Alınan Bilgisayarlar ve Kitaplar 2 Araç ile Geyve’ye Getirildi.

Belediye Başkanı Murat Kaya İle Kısa Bir Görüşmeden Sonra Geyve Kaymakamı İdris AKBIYIK ile Görüşülüp Geyve Mili Eğitim Müdürlüğüne Gidildi.Kısa Bir Görüşmeden Sonra Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent KAYA Milli Eğitim Müdürü Beşir NALBANT’A Getirdikleri Koliler Dolusu Kitapları ve 4 Adet Çalışır Durumda İçinde Programlar Yüklü Bilgisayar Kasası ve 8 Adet Monütörü Teslim Etti.

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Kaya Bu Bilgisayarları İhtiyaç Sahibi Köy Okullarına Dağıtılmasını istedi. Başkan Kaya Bu Etkinliklerinin Süreceğini Belirterek, bilgisayar ve  Kitap desteğinde bulunan duyarlı hemşerilerimize teşekkür ederek,Bu Tür Yardım Bağış ve Destekte Bulunmak İsteyenlerin Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İle İletişime Geçmelerini İstedi. ( www.geyveliler.com )

1731 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle