Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2011 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sağlık, Videolar, Yaşam

Geyveli vatandaşlarımızın Afyon Salutaris Termal Tatil Köyüne doğa ve termal suyla buluşması için yapılan gezi muhteşem görüntüler eşliğinde sona erdi.

Geziyi düzenleyen Türkiye Bölge Sorumlusu Yasemin Tosbeş ve Tesisler Geyve sorumlusu Hüdaver Fırtına’nın güzel anlatımlarıyla geziye katılanlar termal otelin keyfini yaşamaya çalıştılar.

Tesisin başlangıcında bütün alanı kaplayan 170 dönüm arsa üzerinde yapılan ve yapılacak olan projelerin maket üzerinde incelendiğinde;  İşte yatırım için bir fırsat dediler.

Bölge sorumlularının eşliğinde tüm yapılan tesisler gezilerek mükemmel bir tanıtım organizasyonu gerçekleştirildi.Tanıtımda tesislerin konumu ödeme şartları kullanım koşulları alternetif teklifleri ve yatırımın getirisi katılımcılar ile paylaşıldı.

Tesislerde  ödeme planıyla yatırım yapmak isteyenlere günlük haftalık olduğu gibi 2-3-4 haftalık birden alınabilme imkanı mevcut.Bu termal tesisler gerçektende dededen toruna ve torundan toruna ömür boyu sürecek bir devre tatil sitesi olma özelliğine sahip.

İlk günde peşin paralarını vererek sözleşmelesini yapan ilk şanslı kişiler “her zaman ilkler kazanmıştır “ sloganının geçerliliğini koruduğunu teyit ederek doğru kararı vermiş olduklarını bir kez daha gördüler.

Tesisin bitiş tarihi 2013 olarak belirlendi.Bugün sözleşmesini yapıp bir ve birden fazla daire alanlar termal otel tamamlanasıya kadar Türkiye genelinde bulunan tüm anlaşmalı 5 yıldızlı otellerde kalabilme imkanına sahip oldukları belirtildi.

Termal otelin tanıtımına katılan Geyvelilere Termal Tesisin doktoru tarafından termal otelin insanoğluna sağladığı sağlık getirisi mükemmel olarak anlatılmıştır.

Termal Tesis Avrupa normlarına göre Türkiye birincisi Avrupa İkincisi olmuştur.Otelin maketi üzerinde dairelerin dolaşıldığında mükemmel bir tesis olduğu görülmüştür.Özellikle Osmanlı Sarayı banyosu ve Termal Otelin olmazsa olmazı sauna kısmı büyük beğeni toplamıştır.

Afyon Salutaris Termal Tesisleri  alışveriş, spor kompleksi, konferans salonu, gölet ile sandal sefası, yüzme havuzları, sportif faaliyetler, gezi turları, dinlenme ve otopark alanları ile şimdiden tanıtıma katılan misafirler tarafından büyük beğeni topladı.

Termal Tesis’de romatizma, kireçlenme, siyatik, eklem rahatsızlıkları, ürüner jinokolojik dermotolojik rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı olduğu yetkililer tarafından anlatıldı.Tesisde ayrıca bayanlar için özel bayan havuzları, cilt bakımları ,kuaför güzellik banyoları, sağlıklı beslenme, sanat aktiviteleri, solaryum, masaj odası, bakım kürleri,masaj küvetleri, termal havuz, çamur tedavisi, fitness salonu gibi etkinliklerin yapıldığı bölümler bulunmaktadır.

Ayrıca üyelere kura ile haç ve ümre seyahatleri de bu hizmetin içinde olduğu hizmette sınırın olmadığı  ifade edildi.

Geyve’den gelen ziyaretçilerden İbrahim Şenocak ve Cafer Uğural ilk daireleri alarak termal otelin heyecanını yaşadılar.Bizde Geyvemedya.com ailesi olarak bu dostlarımıza termal dairelerinde ömür boyu sağlıklı huzurlu yaşam geçirmelerini temenni ediyoruz.Geyve’den gelen diğer katılımcılar ise broşürleri inceleyerek yatırım için karar aşamasında olduklarını açıkladılar.

Sizde bir haftalık daire almak istiyorsanız yerinde gidip görerek tesislerden yerinizi ayırtınız.Zaman kaybetmeden kararınızı veriniz.Geçiken hergün zararınıza olacağından bugün yatırdığınızın 4-5 katını kazanabilmeniz için işte size fırsat.!

Haydi hemen kaydolmaya:

23-24-25 Aralık 2011 tarihlerinde Salutaris Termal Tatil Köyünden devre mülk tatili almak isteyenler ile devre mülk tatili alanların Antalyadaki 5 yıldızlı otellerde tatil yapma imkanlarını yerinde görmek üzere bir gezi düzenlenmiştir.

Müraacat ve bilgi için ::

Geyve Sorumlusu

Hüdaver Fırtına  – 0532 540 04 61

Bölge Sorumlusu

Yasemin Tosbeş  –0532 450 89 55

A.DİNÇER-Geyvemedya.com-AFYON

NOT:Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız

Salutaris Termal Tatil Köyü-Afyonkarahisar www… ile s52topal


15244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’liler Salutaris Termal Tatil Köyünde için 6 Yorum

 1. ercan dedi ki:

  Güzel bir gezi olmuş..İnsanlarımızın bu tip organizasyonlara katılarak,ileriye doğru sağlık adına yapabileceği yatırım seçeneklerini Geyvelilere sunan Hudaver beyfendi ve ekibine teşekkür ederiz.

 2. ali dedi ki:

  Tapu bile veremeyen hacizli bir mülkün satışının yapılamayacağına dair belge ekte sunulmuştur.Aynı zamanda satış yapanların primlerinide ödeyemeyen bir şirkettir.Siteden şikayetleri okuyabilirsiniz.

  http://www.sikayetvar.com/firma/detay/sayez

  T.C.
  ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
  Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 17. Bölge Müdürlüğü

  Sayı : B.09.1.TKG.1.17.00.01-622.02/ /02/2012
  Konu :

  Sayın

  İlgi: a) 25/03/2012 tarihli e-mail bilgi edinme başvurunuz.

  İlgi (a) sayılı başvurunuzda şirket adının Sayez Turizm İnşaat Müh. Müş. Sağlık ve Eğitim Hiz. Paz. Taah. San. Tic. A.Ş. olduğu ve taşınmazın 113 ada 193 parselde kayıtlı olduğunu belirtmişsiniz.

  Bilgisayar kayıtlarında yapılan araştırma neticesinde taşınmazın Afyonkarahisar Tapu Müdürlüğü’ne bağlı Köprülü Köyü 113 ada 193 parselde Arsa vasfı ile kayıtlı olduğu şirketin bu yeri 18/07/2007 tarihinde satın aldığı taşınmaz üzerinde Bursa İş Mahkemesinin 2009/1208 sayılı dava dosyasından tedbir konulduğu anlaşılmıştır.

  Üzerinde İhtiyati tedbir olan bir taşınmazda işlem yapılabilmesi için ilgili Mahkemeden muvafakat alınması gerekmektedir, muvafakat verilmezse Tapu Müdürlüğü dava sonuçlanana ve tedbir kalkana kadar işlem yapamaz. Bu tedbirin kalkması halinde tapunuzu alabilmeniz için yine aşağıda açıklaması yapılan 1476 sayılı genelge talimatlarını izlemeniz gerekmektedir.

  Genel Müdürlüğümüzün sitesinden de ulaşabileceğiniz 1476 sayılı Devre Mülk konulu genelgede de belirtildiği üzere ;

  I – Devre Mülk Hakkı:
  Mesken olarak kullanılmaya elverişli bir yapı veya bağımsız bölümün ortak maliklerinden herbiri lehine bu yapı veya bağımsız bölümünden yılın belli dönemlerinde müşterek mülkiyet payına bağlı olarak istifade edilmek üzere tesis edilen bir irtifak hakkıdır. (Madde: 57)
  Bu tariften de anlaşılacağı üzere, devre mülk hakkı ancak müşterek mülkiyete konu olmuş mesken nitelikli taşınmaz mallar üzerine irtifak hakkı tesisi suretiyle kurulabilir.
  II – Devre Mülk Hakkının Tesisi ve şartları
  a) Tesisi:
  Üzerinde devre mülk hakkı kurulacak yapı veya bağımsız bölümlerin ortak malikler arasında dönem süresi devir ve teslimi ile istifade şekil ve usulleri, yöneticilerin seçimi ile hak ve sorumlulukları, büyük onarım için ayrılacak dönem, bakım masrafları gibi hususları içeren ve bütün hak sahiplerince imzalanmış devre mülk sözleşmesinin ibraz edilmesi ve istemde bulunulması üzerine, tapu sicil müdürlüklerince düzenlenecek resmi senetle tesis edilir. (Madde: 61)
  Gündoğdu Mah. Man Sk. B-Blok No:3 ESKİŞEHİR Ayrıntılı bilgi için irtibat: H.Basri DÖNER Şube Md.
  Telefon: (0 222) 214 00 04 Taşınmaz Araştırma Birimi Telefon : (0 222) 214 00 09 / Faks : (0 222) 214 00 20
  e-posta : eskisehir@tkgm.gov.tr
  Hakkın tesisi sırasında, ibraz edilecek devre mülk sözleşmesindeki imzaların maliklere ait olup olmadığının iyice tetkik edilmesi gerekir. Sözleşme ortak malikler arasında yapılabileceği gibi, noterlerce de düzenlenmesi mümkündür.
  Ayrıca Devre Mülkün Tapu tescili için en az 15 günlük süreler halinde anlaşma yapılması gerekmektedir.
  Bu bilgiler ışığında Tapu Müdürlüğü nün hak sahiplerine tapu verebilmesi için yukarıdaki şartların oluşması gerekir.
  Bilgilerinize rica olunur.

  Vedat YENER
  Bölge Müdürü a.
  Bölge Müdür Yardımcısı

 3. basri dedi ki:

  bu bölgede tapu verilmesi mümkün değil insanları aldatmayın

 4. ahmet nart dedi ki:

  basri bey ve ali bey tapu veremez diyen diğer kişiler başkaların ağızlarıyla buraya birşeyler mırıldamanıza gerek yok bakın biz tapu veriyoruz gelin de görün

 5. Kadir ÇELİK dedi ki:

  Bu bölgede tapu verilemez verilmesi teklif dahi edilemez durumdadır.Tapu vermek için TBMM de yeni yasa çıkartılması lazım.İnsanları tepu verecem diyerek meşgul etmemek lazımdır.Buı kul hakkı olur.Ama devremülk e dönerse 15 günlük devremülk tapusu verilebirlir ama süreli olur.Bağımsız hisseli gayrimenkul tapusu mümkün değildir.

 6. AYDEMİR SABIRLI dedi ki:

  bu kadar sahtekar ve yüzsüz insanları görmedim.. ama ne yazık ki şimdi anladım…
  1- 20.04.2013 tarihinde peşin olarak 2 adet 1+1 devre mülk aldım ama 2 ay içinde tapunun hemen verileceğini söylendi ama 7 ay geçti TAM BİR YALAN ÇIKTI…
  2- tapu bedeli olan 1160 TL.. Nakit ödedim.. ama tapu yok söz çok.. YALAN ÇOK KUYRUKLU KUYRUKLU HEMDE..

  ŞİMDİ İSE PARA ALMAK İSTİYORUM AMA TELEFONA ÇIKACAK ADAM YOK… NE YAZIK Kİ.. YÜZLERİ YOK

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle