Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyveliler, İstanbul’da İftarda Buluştu

Geyveliler, İstanbul’da iftarda buluştu

İstanbul’da yaşayan Geyvelilerin artık geleneksel hale getirdikleri iftar buluşması Fenerbahçe TCDD Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

İstanbul’da yaşayan, Geyve’yi çok seven ve her daim özleyen kişiler olarak her sene organize edilen iftar buluşmasında bir araya gelen Geyveliler farklı siyasi kimlikleri, farklı ilgi alanları ve uğraşılarının olmasına rağmen Geyve ortak paydasında buluşarak iftar ile birlikte sohbet etmenin keyfini yaşadılar.

İftar birlikteliğinde buluşan Geyveliler,  bir yandan Geyve’ye dair bilgilerini arttırılırken, diğer yandan  sanat, edebiyat, müzik, tarih, turizm,  çevre ve vatan konulu nice keyifli sohbetler ile hasret giderdiler.

Anıların yadedildiği iftar birlikteliği, temennilerin dile getirildiği, güzel bir sohbet ortamı sonrasında, arayı uzatmadan tekrar buluşalım ve çoğalacağımızı,  güçlenerek büyüyeceğimizi umut ediyoruz dilekleri ile  toplu hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Foto:Yılmaz Yürek

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1349 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle