Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Geyveliler güne bembeyaz bir örtüyle başladı .

Geyveliler güne bembeyaz bir örtüyle başladı .

Geyve’de gece yarısı başlayan ve kar yağışı sabaha karşı etkisini arttırdı ve Geyveliler sabaha bembeyaz bir örtü ile uyandı.

Beyaz Örtü

Günlerdir uyarısı yapılan soğuk hava dalgası ve kar yağışı, Geyve’ye geldi. Dün geceden itibaren Geyve’nin her kesiminde etkili olan kar yağışı vatandaş’ta sevinç Uyandırdı. Haftasonuna bembeyaz bir örtüyle uyanmanın sevincini yaşayan özellikle çocuklar, karın tadını çıkarmak için sokaklara akın ediyor.

Öğrenciler Pazartesi’yi Bekliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden aldığı bilgiye göre kar yağışının Geyve’de aralıklarla 3-4 gün etkili olması bekleniyor. Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı ise şimdiden merak konusu.

Kar Ekipleri Teyakkuz Halinde

Bu arada Geyve Belediyesi karla mücadele ekipleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Bugün ilçede açık öğretim lisesi sınavlarının da olması münasebetiyle öğrencilerin mağdur olmaması için tüm sokak ve caddeler sabah saatlerinde ulaşıma açıldı.Kar Timlerimiz ilçemizde yolları açık tutmak için var gücüyle çalışıyor. Özellikle Parla Tepesinin arka bölümü ile Alifuatpaşa içindeki köprünün kar yağışı sonrası kapanmaması için elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. Kar kış demeden ilk günden beri var gücüyle mücadele eden tüm ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Durmak Yok Çalışmaya Devam, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2141 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle