Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

Geyveliler Doktor Bekliyor

GEYVELİLER DOKTOR BEKLİYOR

Geyve, modern donanımlı, ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri bulunan güzel bir hastahaneye kavuştu ama doktor eksik.

Geyveliler bu konuda şunları söylediler: 40 yatak kapasiteli, 6 yataklı 1. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, tam donanımlı 2 ameliyathanesi ve yüz araçlık oto parkı bulunan hastahanemiz beş yıldızlı otel konforuna sahip. Şehrin güneyine hizmet veren hastane tepeden tırnağa modern cihazlarla donatılmış. Bu hastahanenin yapımında emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ancak; Geyve, Pamukova ve Taraklı İlçelerine hizmet veren hastahanemizde çocuk doktoru, cerrah ve ikinci bir dahiliye doktoruna ihtiyaç var. Yetkililerin hastahanemize doktor göndermelerini istiyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

6057 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveliler Doktor Bekliyor için 1 yorum

  1. GYV dedi ki:

    GEYVE SECİMLERDE OYLARİ VERİYOR İKTİDARA HİZMETİ ALAMAMASİNİN SUCU SİYASİLERDE GEYVEYİ SAVUNAMİYORLAR GEYVENİN HAKKİ OLANİNİ SOKUP ALMARİ LAZİM FAKAT SİYASİLERİN YA GUCU YOK YADA BU İMKANLARİNİ BASKA YOLLARDA HARCADİKARİ İCİN GEYVELİYE HİZMET İCİN GUCU ALMİYOR BU GEYVENİN KADERİ

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle