Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Nisan 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Geyveliler Derneğinden Ziyaret Trafiği

geyveliler derneğilogoGeyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  yeni yönetim kurulu nezaket ziyaretleri kapsamında İstanbul’da Çekmeköy ilçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul İl Genel Meclisi, Göngören Ak Parti İlçe Teşkilatı Kartal Mhp İlçe Teşkilatı ,Kartal Chp İlçe Teşkilatı, Kartal Akparti İlçe Teşkilatına  ziyaretlerde bulundu.

 Vedat Erdem’e Ziyaret

İlk ziyaret Dernek yönetim kurulu tarafından Geyveli olan Çekmeköy İlçe Emniyet müdürü  Vedat Erdem’in makamına gerçekleştirildi.

vedaterdem

Polis Haftası Kutlandı.

Geyveliler derneği yönetimi Ziyarette; 24 saat halkın can ve mal güvenliğini kendi canı pahasına sağlayan emniyet mensuplarının işlerinin zorluğuna değinerek  bu ziyaret vesilesiyle tüm Emniyet Teşkilatı’na yapmış oldukları zorlu ama onurlu görev için teşekkür ederek, polis teşkilatının kuruluşunun 168.yılını kutladılar.

Ayrıca dernek yönetimi Böyle kutsal bir görevde bulunan hemşerimiz Sn.Vedat Erdem’e sıcak ev sahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.

İsmail Yıldız’a Ziyaret

Dernek yönetimi daha sonra Geyve’li Ak Parti Grup Başkan vekili Sn.İsmail Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

ismailyldz1

ismailyldz5

ismailyldz6

Dernek yönetimi daha sonra Geyve’li Ak Parti Grup Başkan vekili Sn.İsmail Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Derneğin faaliyet ve projelerinden bahsedilen ziyarette Ak parti İstanbul İl Genel Meclisi Grup başk. Yard. İsmail Yıldız Geyveliler Derneğimize hertürlü destekte bulunacağı sözünü vereceğini belirtti.

 Sivil toplum örgütlerinin faaliyetlerinin toplumda örgütlülük ruhu oluşturduğunu belirten Yıldız, “AK Parti olarak toplumun her kesimine hizmet için yola çıktık. Sivil toplum örgütlerinin demokrasilerde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle büyükşehirlerde hemşehrileri bir araya getiren bu tür örgütlenmeler insanlarımız arasında, kaynaşmayı, dayanışmayı, sevgi ve kardeşliği perçinlemektedir. Siyaset ile dernekçilik halka hizmet açısından at başı gitmektedir. Bu tür derneklerimizin faaliyetlerini artırarak yaşamasını istiyoruz. ” Şeklinde konuştu.

Ercüment Sever’i Ziyaret

 Geyve’li Ak Parti Güngören İlçe Başkanı Sn. Ercüment Sever’i makamında ziyaret etti

ercmentsever3

Yöremizden Kültürümüzden Geyve’den bahsedilen hoş sohbette, İstanbul’da Geyve’nin tanıtımıyla alakalı nasıl bir organizasyon yapılabileceği konuları üzerinde karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.Ercüment Sever Geyve’nin tanıtımıyla alakalı üzerine ne görev düşerse seve seve yardımcı olacağını belirterek dernek yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti

İlçe  başkanları Ziyaret edildi.

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma derneği yönetimi nezaket ziyaretleri kapsamında dernek merkezinin bulunduğu Kartal ilçesinde siyasi parti başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu.

Bu kapsamda Ak parti Kartal İlçe başkanı Temurhan Yıldız , CHP Kartal ilçe başkanı Kamer Gök ve Kartal Mhp İlçe başkanı H.Metin Özüpek makamında ziyaret edilerek Geyve ilçesi ile birlikte derneğin tanıtımı ve amaçları doğrultusunda bilgiler paylaşıldı.

chp1 - Kopya

chp4

 

3197 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle