Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Haziran 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyveliler Derneğinden Pilav ve Piknik Şöleni…

İstanbul İlinde yaşayan Geyve’lilerin kurduğu ‘Geyveliler Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği’ pilav ve piknik şöleni düzenledi.
26.Haziran.2011 Pazar günü saat 09.00 da İstanbul Yakacık Aydos 3. Kapı Sedirüstü düzenlenen pikniğe tüm Geyveliler davet edildi.
Yönetim Kurulu adına davetiye dağıtan Dernek Başkanı Bülent Kaya, Kaymakam İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya
ve İlçe Emniyet Müdürü Şaban Doğan’ı ziyaret ederek davetiyelerini verdi.

Dernek Yönetiminden yapılan açıklamada;

26-HAZİRAN-2011 PAZAR Günü geleneksel hale getirmeye çalıştığımız 1.si düzenlenecek olan GEYVELİLER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 1.PİLAV VE PİKNİK ŞÖLENİ  YAKACIK-UĞURMUMCU-AYDOST  ORMANINDA  3.Kapı sedir üstü piknik alanında Gerçekleştirilecektir.Sabah 09.00’da kahvaltıyla başlayıp akşam 24.00’e kadar kalabileceğimiz  güzel bir ortamda kültürümüzü ,geleneklerimizi yaşatmak,birlik ve beraberliğimizi   kuvvetlendirmek,hemşerilerimizle bir araya gelip tanışıp,kaynaşmak için düzenlediğimiz  şölene tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.

Uğurmucu’da bulunan Aydos ormanı piknik yapmak ve çocuklarınız eğlendirmek için harika bir yerdir.
Ormanda kendin pişir kendin ye yerleride var, kendi getirdiğiniz mangalınızlada yeme içme, akşam canlı müzik dinleme  imkanınız var.
Piknik alanımızın hemen yanında mescit ve wc bulunmaktadır. Ormanda her 100 m’de bir çeşmeler bulunuyor ve su ihtiyacınızı buralardan karşılayabiliyorsunuz.
Burada bulunan çocuk parkında çarpışan arabaları, küçük kayıkların gezdiği havuzlar, gondol ve çocuklar için zıplama yastıklarıda bulunuyor.

ULAŞIM: Uğurmumcu Aydos ormanlarına, E5’ten kartal köprüsüne gelince köprünün üstüneden devam edip otobandan Uğurmumcu Aydos’a gidebilirsiniz.
Otobandan gidecekseniz kartal gişelerini geçtikten sonra tabelaları takip ederek ormana ulaşabilirsiniz.
Ormanın en tepesinden İstanbul manzarası harika gözüküyor.  Hatırlatmış olalım kene’den eser yok devamlı ilaçlanan bir yer.

PROGRAM:sabah saat 09.00 da kahvaltıyla başlayacak pikniğimiz,12.00 de pilav dağıtımı ve akşam saatlerine kadar aralarda çeşitli aktiviteler,yarışmalar,gösteriler,müzikler ve süprizlerle devam edecektir.

2554 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle