Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Haziran 2012 | Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Yaşam

Geyve ve çevresinde bulunan yaylaları tanıtmak amacı ile yapılan piknik ve pilav şölenleri devam ediyor.

Geyvveliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneğinin geleneksel hale getirmeye çalıştığı 2. Piknik ve Pilav Şölenine Davet.

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin geleneksel pilav şöleni bu sene Sakarya’da faliyet gösteren Geyveliler Dayanışma Kalkınma Ve Yardımlaşma Derneğiyle beraber ortaklaşa 1 TEMMUZ 2012 tarihinde KARLIK YAYLASI’nda yapılacaktır.Derneklerimiz tarafından 5.000 kişiyi ağırlayacak şekilde hazırlatılacak pilav-et-tatlı-yufka-ayran ve çay ikramının yapılacağı  şölen sabah yapılacak kahvaltıyla başlayıp öğlen mevlüt okunmasından sonra pilav dağıtımına geçilecek.Daha sonra Sakarya Dağcılık Topluluğunun yangın gözetleme kulesinin bulunduğu Kayalıklarda  yapacakları gösteri,yöresel folklör ve müzik gösterileri çeşitli aktiviteler ve eğlencelerle geçecek şölenimize tüm hemşeri ve halkımız davetlidir.

Doğantepe,Bağcaz,Koru köyü duraklar mahallesinden geçilerek ulaşılan karlık yaylası Geyve’ye  22 km.dir.

Ayrıntılar netleştikce duyurularını yapacağımız  birlik ve beraberliğimizin pekişmesini, tanışıp kaynaşmamızı sağlayacak olan şölenimize destek ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla

Geyveliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği

Geyveliler Dayanışma Kalkınma Ve Yardımlaşma Derneği

3045 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle