Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Geyveliler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle gitti..

Geyveliler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya da yapacağı toplu açılış törenine katılmak üzere bugün 15 otobüs, onlarca özel araç ve yaklaşık 600 kişilik grupla Sakarya’ya akın ettiler..

Esnafıyla, çalışanıyla, işçisiyle, çiftçisiyle Reisi Cumhurlarını karşılamak için Cumhuriyet Meydanında toplanan Geyveliler Öğle namazı sonrası saat 13:30 da Sakarya’ya hareket ettiler.Cumhuriyet Meydanından hareket eden araçlar “EVET” ve “ Cumhur “ Başkanına Gidiyor “, Daima Millet, Kararımız Evet” pankartları ile süslendi.

Ak Parti Geyve ilçe Başkanı Muhittin Irmak; Bugün partimizin ve davamızın lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilimize teşrif etti.Geyve Ak Parti ilçe teşkilatımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız olmak üzere 15 otobüs yaklaşık 600 kişilik grubumuzla reisimizi karşılamaya gittik. Hamd olsun meydanlar doldu taştı. Geyve üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. İlçemizden kalkan otobüs midibüs 50 aracın hepsi dolu gitti.Belediye Başkanımız, gençlik kolları başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan ile görüşme fırsatı bularak ilçemizdeki çalışmalar hakkında bilgi verdik. Sakarya tarih yazdı, Geyve tarih yazdı. Organizsyon’da emeği geçenlere ve katılımcılara çok teşekkür ediyorum.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3350 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle