Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Yaşam

ALLAH KORUDU

jandarma-ustegmen-geyveli-engin-ozdemir-sirnakta-cikan-catismada-yaralandi-Şırnak’ta bir askeri birlikte görev yapan Geyveli subayımız Jan.Üst. Engin Özdemir çıkan çatışmada yaralandı.

Bugün öğle saatlerinde Şırnak ili kırsal alanında PKK’lı teröristlerce çıkan çatışmada Geyve Belediye Meclis Üyesi ve Sadırlar Tekstil personel Müdürü Muharrem Özdemir’in oğlu jandarma Üsteğmen Engin Özdemir yaralandı.

Geyveli subayımız Jandarma Üsteğmen Engin Özdemir’in acil ameliyata alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve eski kaymakamı ve ilçe Kaymakam vekili İdris Akbıyık ile Garnizon Komutanı Jan. Yzb. Mustafa Ceylan ve İlçe Emniyet Müdür V. Ahmet Demirtaş olayı öğrenir öğrenmez Yaralı Jan. Üst. Engin Özdemir’in babası Muharrem Özdemir’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini sundular.

Geyvemedya ekibi olarak bayrağımızın dalgalandığı her yerde göreve hazır olan Jandarma Üsteğmen Özdemir’e acil şifalar der, ailesine, Geyvelilere ve tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

engin-ozdemir-geyveli-subay-yaralandi-

8794 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveli Üsteğmen Engin Özdemir Çatışmada Yaralandı için 3 Yorum

  1. Muharrem dedi ki:

    Vatanı için göğsünü siper eden kahramanımıza acil şifalar

  2. Sebati Koçsar dedi ki:

    Gazi kardeşime yüce Allah’tan acil şifalar ,ailesine ve biz Geyveli hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Bu vatanın birliği bütünlüğü için,huzurumuz için görev yapan asker sivil herkesi yüce Rabbim korusun gözetsin.vatan düşmanlarınıda kahretsin inşallah.

  3. Metin AVCI dedi ki:

    Maalesef üzüntüyle karşıladığımız bir haber. Yaralı vatan evladımız, kardeşimize acil şifalar diler, değerli ailesine geçmiş olsun dileklerimi sunarım. Vatanımızı korumak uğruna zorlu görevde bulunan tüm kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle