Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyveli Üreticiler Fuarı Gezdiler

Üreticiler Fuarı Gezdi…

Geyve İlçesi Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen gezide, çiftçiler Bursa Tarım Fuarını gezdiler.

Geyve İlçesi Ziraat Odası Başkanlığı önünden 3 otobüs ile yola çıkan çiftçilerin ilk durağı, İznik Gölü kenarındaki bir çay bahçesi oldu.

Bursa Tarım Fuarında Geyveli çiftçilerin ilk ziyaret yeri ” Yılmaz Traktör ” oldu. Gelenek hale gelen; gezinin ilk durağının Yılmaz Traktör Fuar Çadırı olması hem ev sahiplerini hem de konukları mutlu etmekte.

Fuar Teşhir Salonlarındaki son yeniliklerin tanıtıldığı stantlar ilgi odağı oldu. Görevlilerin açıklamalarını dikkatle dinleyenler, yönelttikleri soruların cevaplarını da aynı dikkatle dinlediler.

Geziye katılan çiftçilerin bir kısmı da Bursa Merkezine giderek artan zamanlarını değerlendirdi.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar ve Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Çoban da Bursa Merkezinde gezdi. Ziyaret edilen PANORAMA da Bursa Tarihinden kesitler ilginç bir ortamda sunulmakta. Edinilen bilgiye göre; 5 Türk Sanatçı ve 2 Azerbaycanlı Sanatçı 5 yılda bu mükemmel sunumu yapmış. Geyve Han Yönetimi ve Bursa Kent Müzesi de ziyaret edildi. anlatılanlar dikkatle dinlendi.

Dönüş yolunda, Gemlik İlçesi çıkışındaki bir tesiste son alış-verişler yapıldı.

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar açıklamasında şunları söyledi: ” Davetimize uyarak, Bursa Tarım Fuarı gezimize katılan çiftçilerimize çok teşekkür ederim.

Umarım tarım sektöründeki son teknolojilerin sergilendiği fuardaki stantlarda dağarcıklarına yeni bilgiler eklemişlerdir. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğimle, bizlere rahat bir yolculuk sunan taşıma firması ve değerli görevlilerine de ayrıca teşekkür ederim.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

 

923 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle