Hoşgeldiniz  

admin | 29 Eylül 2011 | Ekmek-Börek-Dondurma-Simit Fırınları, Firmalar, Firmalar Vitrini, Gıda Sektörü

Geyveli Ünallar  Tahin, Köpük ve Yazlık Helva İmalatı
Firmamız Geyveli Ünallar markası ile Helva tahin imalatımız kurucumuz ve aynı zamanda firma sahibi de olan Mehmet Ünal tarafından yarım asıra dayanan geçmişi ile Geyve de kurulmuştur.

ilk etapta sadece köpük helvası ile başlayıp ilerleyen yıllarda helva ve şekerleme çeşit ve türleri bugünlere gelinmiştir.

imalathane çarşı içinde olduğundan müşterilerimizin isteğine yönelik helva çeşitleri çoğalmıştır.

Geyveli Ünallar olarak tahin-köpük helva ve her türlü cemiyetlere tatlı siparişlerinizi günlük üretimi miz ile sıcak ve taze olarak sunabilmekteyiz.

                    

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Geyveli Ünallar markamız ile helva tahin imalatı olarak her zaman en iyisini en kalitelisini ve en temizini müşteriye sunmak ilk hedefimiz olmuştur.

İmalatımız olan tahinlerimiz hiçbir kimyasal gübre kullanılmayan tamamen hayvan gübreleri kullanılan ve hiçbir tarımsal ilaç kullanılmayan yerli susamlardan kabukları çıkarılıp kavrularak sizlere sunulmaktadır.

Tahinlerimiz % 100 yerli susam kullanılmaktadır. Tahinlerimiz tamamen doğaldır. İmalatımız olan helvalarımızda kendi yerli susamlarımızdan imal edilmektedir.

Helvalarımızın en büyük özelliği doğal olmasıdır. Elli sene önceki gibi sadece tahin çöğen ve şekerden imal edilmektedir.bunun dışındaglikoz,beyazlatıcı,yağ tutucu yada yumuşatıcı gibi maddeler kullanılmamaktadır. Helva ve tahinlerimiz günlük olarak çıkarılarak müşteriye sunulmaktadır.

Şirin Geyve ilçemizde çarşı içinde kurulu olan imalatımız tamamen perakende ye hizmet vermekte olup günlük taze ve doğal ürünleri sizlere sunmaktadır.

Geyveli Ünallar anlayışı büyüyüp kalitemizi düşürmektense

küçük kalıp kalitemizi büyütmek olmuştur.

 

3611 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle