Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

ACI YEDİLER TATLI KONUŞTULAR…

geyve-ulku-ocakları-cig-kofte-partisi- (20)Geyve Ülkü Ocakları kardeşlik ve birlik beraberlik gecesi altında saz eşliğinde çiğ köfteli sohbet programı düzenledi .

Geyve Ülkü Ocakları eğitim ve kültür vakfında düzenlenen geceye MHP Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan, MHP Geyve İlçe Başkanı Şerafettin Kaya, Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir, Saz sanatçısı Özer Koç ve çok sayıda üniversiteli öğrenci ile partili ve ocaklı genç ülkücüler katıldı.

Ocak ve Teşkilat başkanlarının konuşmaları ve tavırlarıyla birlik ve beraberlik mesajı verdikleri programda  konuşan Ocak başkanı İlyas Özdemir, misafirlere hoş geldiniz dedi. Özdemir,bu çiğ köfteli sohbet programının gençler ile partili büyüklerin kaynaşması bakımından öneminin büyük olduğunu vurgulayarak Ülkü Ocaklarının her zaman teşkilatın emrinde olduğunu ifade etti.

MHP Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan,  Bu geceyi düzenleyen Ülkü Ocaklı gençlerimize teşekkür ediyorum. MHP’nin Geyve’de ki dinamikleri, ilçe teşkilatı, ocak teşkilatı ve meclis grubumuz hep bir arada, ocağımızda keyifli bir sohbet etmek için bir araya geldik.

Milliyetçi Hareket Partisi Geyve’de birlik ve beraberlik içerisindedir. İnşallah bu birlikteliğimiz ve beraberliğimiz devam edecektir. 01.Kasım seçimlerinde partimizi en iyi şekilde temsil edip buradan birinci parti çıkarmak için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Sizler Geyve’nin dinamiklerisiniz. İnşallah önümüzde ki seçimlerde omuz omuza  Geyve’de MHP’yi layık olduğu yere taşıyacağız ve Türkiye’deki iktidarın yolunu açacağız, dedi.

Ülkü Ocaklarının çiğ köfteli sohbet programı saz ustası Özer Koç’un sazından çıkan güzel melodiler ile  gece geç vakitlere kadar devam etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3235 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle