Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

Temayül Yoklaması İlgi Gördü…

sakarya-ak parti-milletvekili-aday-daylari-sivil-toplum-kuruluslari-temayul-yoklamasi- (10)AK Parti Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “Milletvekilliği Adaylığı Süreci Sivil Toplum Kuruluşları Temayül Yoklaması”na ilgi yoğun oldu.

Sakarya Çark Mesire Düğün Salonunda düzenlenen Temayül Yoklamasında; Sakarya İli sınırları içinde kurulu tüm Sivil Toplum Kuruluşlarının Yönetim Kurulu Üyeleri, kendilerince önemli gördükleri 7 ismi verilen matbu belgeye yazarak sandıklara attı. Alfabetik sıralama ile düzenlenen başvuru masalarına, dernek yöneticileri tek tek müracaat ederek hazurun cetvelini imzaladı ve verilen oy pusulasına sıralamasını yaparak sandığa attı.

Çark Mesire Yerinin giriş kapısından itibaren, yarışa katılan aday adaylarının temsilcileri gelen konuklara tanıtıcı broşür ve kartvizit verme mücadelesi yaşadı. Aday adayları, gelen konuların bulundukları masaları, yerleri ziyaret ederek iyi dileklerini sundu.

Geyve İlçesinde tescilleri yapılmış ve farklı konularda hizmet üreten dernek yöneticilerinin görüşleri sorulduğunda sanki ağız birliği yapılmışcasına şu görüşleri paylaştı. ” Bizler, Sakarya İlinin güneyi diye tabir edilen Geyve-Taraklı-Pamukova İlçelerinde yaşayanların sesi olarak, bölgemizin sorunlarını yakından ve çok iyi bilen bir adayın bizleri temsil etmesini istiyoruz. Umarız ki açıklanacak olan temayül yoklama sonuçları dileklerimiz doğrultusunda olur.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

11088096_964630563550076_1469094098_n

2131 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveli STK’lardan Temayüle Yoğun İlgi için 2 Yorum

  1. MİSAFİR dedi ki:

    Geyveli STK’ların içinde bulunan Geyve’deki bir öğretmen sendika temsilcisi üyelerinin bir siyasi partinin temayül yoklamasında bulunup görüş bildirmeleri hiç etik değil.

  2. Safibeyli dedi ki:

    sevgili dayımız MUSTAFA AŞÇIOĞLUNA başarılar diliyoruz …Onun gibi dürüst insanların bu devlet için yapacak çok şeyleri vardır .ALLAH yollarını açık etsin…

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle