Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve’li sporcuların gün boyu 19 Mayıs coşkusu……

geyveli-karateciler-19 (5)Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2015 yılı karate faaliyet programında yer alan 19 Mayıs gençlik haftası karate müsabakaları Sapanca belediyesi destekleri ile Salı günü Sapanca ilçesi spor salonunda yapıldı.

Turnuvaya Adapazarı, Söğütlü, Serdivan, Geyve, Pamukova, Erenler, Akyazı, Sapanca, Arifiye ilçelerinden 300 civarında sporcu katıldı.

Dereceye giren sporcuların ödülleri Sapanca belediye başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, İlçe müdürü Turan Yılmazer, Federasyon temsilcisi Aykut Duman, Avrupa, Dünya hakemi Uğur Kobaş, Milli takımlar menajeri Hikmet Şaha tarafından verildi.

Geyveli sporcular üç birincilik, altı ikincilik ve on dört üçüncülük madalyası kazanarak aldığı puanlar ile bayanlarda genel klasman üçüncülüğü kupası, erkeklerde genel klasman birinciliği kupası kazandı.

Tekin direktör Uğur Kobaş, Antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “ Sporcularımız için Salı günü zor ve yorucu bir gün oldu. Sabah 19 Mayıs gösterileri için Geyve de bulunan sporcularımız tören bitiminde Sapanca ilçesine giderek Gençlik haftası karate turnuvasına katıldı. Yorucu geçen günün sonunda sporcularımızın mücadelesi takdire değerdi. Başarılı olan tüm sporcularımız kutluyoruz.

Birinci olan sporcularımız: Zeynep Tutku Tunç, Eren Ertürk, Hakan Emirhan Doğan

İkinci olan sporcularımız: Yusuf Kaan İnce, Mehmet Semiz, Okan Kobaş, Fatmanur Güler, Aslınur Mutluay, Erencan Dönmez

Üçüncü olan sporcularımız: Yunus Dinçer, Berat Uygun, Ayberk Yiğit Öztürk, Emirhan Uygun, Selman Haşlar, Rabianur Güler, İlker İnce, Mert Efe Leviçar, Beyza Sonay, Bayram Umut Er, Ömer Ertürk, İkbal Çolak, Burak Özer, Talha Berkant Karaca

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1610 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle