Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

GEYVE’li sporculardan iki önemli madalya….

GEYVE’li sporculardan iki önemli madalya….

29 Mart 01 Nisan tarihleri arasında Türkiye Minikler Yıldızlar Karate şampiyonası Gaziantep ilinde yapıldı.

59 ilden 2727 sporcunun katıldığı şampiyonadan Geyve ilçesi sporcuları Emirhan Uygun Türkiye şampiyonu, Miray Keleş Türkiye üçüncüsü oldu.

Emirhan Uygun aldığı şampiyonluk ile ay sonu Sırbistan’da yapılacak balkan şampiyonası Milli takımına girdi. Emirhan Uygun ayrıca Gençlik olimpiyatları milli takım seçmesine girmeye hak kazandı.

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseler, Yaşar Ordu “son dört aydır çok yoğun antrenmanlar ile sporcularımızı bu şampiyonaya hazırlandı. Birkaç şansızlık yaşadık,  o anlar şans olsa alacağımız madalya en az beş olurdu.

Sporcularımızı, ailelerini kutluyorum. Şampiyonaya katılmamız için maddi yardımda bulunan Kaymakam İlyas Memiş, Belediye başkanımız Murat Kaya’ya şükranlarımızı sunuyoruz.

Destek olan Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Fatih Çelikel, ilçe müdürü Nurcan Tabakoğlu, Halk eğitim müdürü Mustafa Doğan’da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1711 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVE’li sporculardan iki önemli madalya…. için 1 yorum

  1. Hakan ALTOK dedi ki:

    Öncelikle sporcularımızı ve hocalarımızı kutlarım, Emirhan UYGUN geleceğin bu branştaki büyük sporcusu olarak görüyorum. Başarılarının devamını dilerim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle