Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mart 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

Geyveli öğrenciler İstiklal Marşımızı okudu

Geyve -Anadolu- Saglik- Meslek -Lisesinin -guzel- İstiklal Marsi-okuma-yarismasi- (36)Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin düzenlediği İstiklal Marşımızı güzel okuma yarışmasında ter döktüler.

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezi ve Öğretmen Evi salonunda düzenlenen İstiklal Marşımızı güzel okuma yarışmasını öğretmen Şeref Bulut sundu. Jüri üyeliğini; MEM şefi Nazmi Yüksel, emekli öğretmenlerden Abdullah Eşsiz ve Zekiye Atar yaptı. Programa daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenciler izledi. İstiklal Marşımızı güzel okuma yarışmasına şu öğrenciler katıldı:

ORTAOKULLAR:

Atatürk Ortaokulu–  Belinay Yaldız, Geyve Ortaokulu- Nur Sena Savaş ,Kazımpaşa OrtaokuluBeyza Bakır, Osmangazi Ortaokulu- Öznur Alpaslan, Gazipaşa OrtaokuluRavza Nur Gümüş, Alifuatpaşa Ortaokulu- İrem Sena Fırtına, Cumhuriyet Ortaokulu- Cemre Yaman, Eşme Ortaokulu- Abdi Berke Ergin, Karaçam-Şehit Recep Demir Ortaokulu- Asude Özcan, Doğantepe Yatılı Bölge Okulu- Hilal Kurubaş, Kozan Ortaokulu- Nursena Öğme, Nuriosmaniye Süleyman Odabaş Ortaokulu- Özge Tan, Akdoğan Ortaokulu- Beyza Akçapınar,

İmam-Hatip Ortaokulu- Seyfullah Dönmez

LİSELER

Liseler arası 1.olan öğrencimiz, 12 Mart 2015 Perşembe günü bu salonda yapılacak olan ilçe programında da İstiklal Marşımızı okuyacaktır.

Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi- Nesrin Güldemir

Geyve METEM- Kübra Nur Uysal

Geyve Anadolu Lisesi-İslam Kabataş

Anadolu Sağlık Meslek Lisesi(METAL)- Emine Dilek

Geyve İmam-Hatip Lisesi- Eda Nur Söğüt

SONUÇLAR:
Ortaokullar arası dereceye girenler:

1.Nursena Savaş: Geyve Ortaokulu,

2.Belinay Yaldız:Atatürk Ortaokulu,

3.Beyza Akçapınar: Akdoğan Ortaokulu.

Liseler arası dereceye girenler:

1. Edanur Söğüt: Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi.

2. Emine Dilek:Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

3. Kübranur Uysal: METEM

Ortaokul ve liselerde birinci olan öğrencilere Çınar Kuyumculuk ve Gelpaş Market gram altın hediye etti. Ayrıca okul müdürü Ahmet Akkuş, dereceye giren öğrencilere birer tane Safahat verdi.

Geyve Milli Eğitim Müdür yardımcısı Tahir Taş, ödül verme sırasında yaptığı konuşmada: “Yarışmayı düzenleyen Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesini ve yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.

ASML müdürü Ahmet Akkuş:”Programımıza katılan daire amirlerine, yarışmacı öğrencilerimize ve onları hazırlayan öğretmen arkadaşlara; ayrıca maddi ve manevi yönden bizleri destekleyen Erkut Giyim, Çınar Kuyumculuk, Akkaya Yemek ile Gelpaş Market’e çok teşekkür ederim.”dedi.

Mehmet AYDOĞAN

3155 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle