Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyveli Muhtarlar İftarda buluştu

Geyveli Muhtarlar İftarda buluştu

Geyve İlçesi Muhtarlar Derneği tarafından ” Saygın Tesisi “n de düzenlenen iftar programında muhtarlar bir araya geldi.

Geyve Saygın Tesislerinde düzenlenen yemeğe İlçe kaymakamı İlyas Memiş, belediye başkanı Murat Kaya, Cumhuriyet Başsavcısı Cesur Sunar, AK Parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir, MHP içe başkanı Murat Çakmak,CHP ilçe başkanı Recep Güner, İYİ Parti ilçe başkanı Yusuf Baran, ilçe belediye meclis üyeleri, daire amirleri, banka müdürleri, STK temsilcileri, APEK başkanı Sabahattin Karasakal, 31 Mart’ta seçilen mahalle muhtarları ve geçen dönem seçimi kaybeden muhtarlar katıldı.

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel ve Yönetim Kurulu Üyeleri konuklarını kapıda karşılayıp bir eksiklik olmaması için de çaba harcadıkları iftar programına yeni seçilen muhtarların yanı sıra seçime girmeyen veya seçimi kazanamayan muhtarlarında davetli olması sevinçle karşılandı.

Geyve Muhtarlar Derneği başkanı Abdullah Şenel,yemekten önce açılış konuşması yaptı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve İlçe Kaymakamı İlyas Memiş iftar programında kısa birer konuşma yaparak yeni göreve gelen muhtarları kutladılar ve başarılar dilediler. Yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladılar.
İftardan sonra Geyve müftüsü Rahmi Yiğit, sofra duası yaptırdı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1612 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle