Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Yaşam

Geyveli Muhtarlar, Bursa’da  Toplantıya Katıldı…

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Saraçlı Köyü Muhtarı Muammer Yüksel, Dereköy Muhtarı Mehmet Tufan, Doğantepe Köyü Muhtarı Altan İnönü’den oluşan heyet, Bursa Muhtarlar Derneğinin düzenlediği kahvaltılı toplantıya katıldı.

Bursa – Yıldırım Belediyesi Sosyal Tesisindeki toplantıya; Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, MUBİDEF(Muhtarlar Birliği Derneği Federasyonu ) Başkanı Bekir Kahyaoğlu, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Valisi Şahabettin Harput katıldı ve birer konuşma yaptı.

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Pınar başkanlığındaki heyet, Başbakan Yardımcısı Arınç ve MUBİDEF Başkanı Kahyaoğlu’na; ‘Yeniden düzenlenmesi istedikleri ve 4541 sayılı yasada yapılmasını önerdikleri değişikliklerin ve köylerinde yaşadıkları ve çözmede zorlandıkları sorunları içeren birer dosya sundu.’

Kahvaltıya, Türkiye’nin farklı yörelerinden muhtarların geldiği ve yaşadıkları sorunları içeren birer dosya hazırladıkları görüldü.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1447 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle