Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Kasım 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyveli Miniklerin Sinema Keyfi..

geyve-belediyesi-minik-ogrencileri-sinema-ile-bulusturdu- (10)Geyve Belediyesi yaşları 7-9  arasında değişen minik öğrencilere sinema keyfi yaşattı. 

Geyve Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Sinema Etkinliğinde taşımalı sistemle öğretim gören  7-9 yaş arası minikler  animasyon film izledi.

Miniklere Sinema Kültürü

Geyve Belediyesi Halkla İlişkiler Koordinatörü ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ; “ Yeni eğitim öğretim yılında minik  öğrencilerimizin sinema ile buluşmalarını başlattık. Eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin sosyal etkinliklere katılımlarını artırmak, öğrencilerimizi sinemayla buluşturmak adına düzenlediğimiz gezilerimize bundan sonra başta engelli öğrencilerimiz olmak üzere belirlenen diğer okullarımız ile devam edeceğiz” diye konuştu.

Dönem boyunca devam edecek

Sinemada oldukça keyifli anlar yaşayan miniklerin mutlulukları gözlerinden okunurken hayatlarında ilk defa sinemaya gitme heyecanını yaşayan minik öğrenciler filmi beğeni ile izledi. Yapılan organizasyonla filmi ilgiyle izleyen minik öğrencilere bir yandan sinema kültürü aşılanırken, diğer yandan sosyal ve sanatsal yönlerinin gelişimi sağlanmakta olduğunu belirten Gökdemir, İnşallah, öğrencilerimizi sinemayla buluşturan programlarımız eğitim dönemi boyunca devam edecek” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1857 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle