Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

Geyveli Karatecilerimizden Şehitlerimize 18 Madalya

sakarya-canakkale-sehitleri-anma-karate-turnuvasi-geyveli-karatecilerden-madalya- (8)18 Mart Çanakkale şehitlerini anma iller arası karate lig turnuvası Cumartesi günü Hendek spor salonun yapıldı.

Turnuvaya Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Zonguldak, Sakarya, Düzce, Kırklareli ilerine mensup 33 spor kulübünden 785 sporcu katıldı. Geyve Belediyesi, Gençlik ve Spor, Geyve Halk Eğitim Müdürlüğü takımlarına mensup Geyve ilçesi sporcuları turnuvan 18 madalya kazandı.

Hendek kaymakamı İdris Akbıyık, 25. Dönem millet vekili Ali İnci, Hendek belediye başkanı İrfan Püsküllü, Garnizon komutanı Umut Aşık, Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Feyzullah Köstereli, ilçe milli eğitim müdürü Sabri Doğan, ilçe tarım müdürü Erhan Sunman ve kaymakamlık yazı işleri müdürü Ali Osman Baloğlu, sayısız Avrupa ve Dünya karate şampiyonlu bulunan Haldun Alagaş anlamlı turnuvaya katılarak destek oldular. 119 sıklette yapılan turnuvada dereceye giren sporcuların madalyaları katılan protokol üyeleri, hakemler ve antrenörler tarafından verildi

Belediye başkanı İrfan Püsküllü, 25. Dönem milletvekili Ali İnci ve Kaymakam İdris Akbıyık yaptığı konuşmalarda Çanakkale şehitlerimiz adına yapılan turnuvanın ilçelerinde yapılmasından dolayı mutluklarını, bu anlamlı günde ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizi rahmet ile andıklarını söylediler.

Müsabakaların açılışında Protokol üyeleri, sporcu hakem, antrenör ve izleyiciler tarafından ülkemiz için canını veren asker, polis şehitlerimiz, terör olaylarında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Sonrasında çıplak ses ile söylenilen İstiklal marşımızın solonu inletmesi duygusal anlar oluşturdu.

 B Guruplarında Dereceye Giren Geyveli Sporcular:

Yasin Arıkan 1.

Erencan Dönmez 2.

Emre Özkan 2.

Melih Avcı 3.

İsmail Ferhan Güler 3.

Oğuzhan Karadağ 3.

KUPA Guruplarında Dereceye Giren Geyveli Sporcular:

Emirhan Uygun 1.

Emirhan Özdil 1.

Miray Keleş 1.

Aslı Nur Mutluay 1.

Hakan Emirhan Doğan 2.

Zeynep Tutku Tunç 2.

Talha Berkant Karaca 3.

Yusuf Kaan İnce 3.

Oğuzhan Çakmak 3.

Ergün Yılgın 3.

Ömer Ertürk 3.

Rabianur Güler 3.

Teknik direktör Uğur Kobaş, Antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Sporcularımız ile gurur duyuyoruz, anlamlı günde alınan madalyalar bizler için çok önemli, Geyve belediyesi, Gençlik ve spor, Geyve halk eğitim müdürlüğü takımları sporcuları olarak ilçemiz adına başarıyı kovalamaya devam edeceğiz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1497 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle