Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Haziran 2012 | Eğitim, Ekonomi, Fotoğraflar, Gündem, Manşet

Geyvemizin Antalyadaki Gururu 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılında Hizmete Giriyor.

Yeni eğitim öğretim yılında hizmete girecek Özel Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi verdiği tanışma yemeğinde  Öğretmenleri ile  Buluştu.

Geyve’nin tanınmış iş adamlarından Haluk YILDIRIM’ın kurup ,kurucu müdürlüğünü yaptığı ve okul müdürlüğünü de öğretmen İsmail YEL’in üstlendiği Özel Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri ve yönetici kadrosu Antalya Güzeloba’daki yemekte buluştu.

Sıcak bir ortamda geçen yemekte bir konuşma yapan kurucu müdür Haluk YILDIRIM, güçlü bir öğretmen kadrosu oluşturduklarını ve amaçlarının 2012 / 2013 öğretim yılında eğitime başlayacak okulda mesleklerine tam vakıf, sorumluluklarının şuurunda sağlık sevdalıları yetiştirerek sağlık meselesinin çözümüne katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

Okul müdürü İsmail YEL de yaptığı konuşmada kurucu müdür Haluk YILDIRIM’ın gerçekleştirdiği bu çalışmanın çok önemli olduğunu, sağlık hizmetlerinin daha planlı ve istenen düzeyde yürütülebilmesi için devletle birlikte özel teşebbüslere de büyük sorumluluklar düştüğünü belirterek açılan okulun önemini vurguladı.

http://Geyvemedya.com ailesi olarak ilçemizin adını her daim gurur ve başarı ile  temsil edeceğine inandığımız okulun kurucularını kutluyor, nice güzel ve başarılı hizmet dolu yıllar temenni ediyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

6642 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’mizin Antalya’daki Gururu Hizmete Giriyor. için 6 Yorum

 1. SONER BULUT dedi ki:

  Kurduğunuz bu değerli okulda çok güzel işler yapacağınıza inancım sonsuz. Başarılı olmanı canı gönülden diliyorum İsmail Hocam. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.

 2. seyfettin dedi ki:

  başarıların devamını diliyorum haluk bey

 3. FİKRİ AVCI dedi ki:

  İSMAİL HOCAM VE HALUK YILDIRIMA CESARETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDERİM. CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR DİLERİM HAYIRLI UĞURLU OLSUN

 4. Haluk YILDIRIM dedi ki:

  Heyecanımızı hemşehrilerimizle paylaştığı için GEYVE MEDYA ailesine ve bizleri yaptığımız her işte dualarıyla yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz…

 5. cevat güngör dedi ki:

  tebrikler başarılar dilerim

 6. Ertuğrul Özkan dedi ki:

  BU ÜSTÜN CESARETİNİZDEN BAŞARINIZDAN DOLAYI KUTLUYORUM.BAŞARINIZ DAİM OLSUN.ALLAH UTANDIRMASIN.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle