Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyveli Hanımların Gündoğdu Turizm ile Adalar keyfi..

GEYVELİ-HANIMLARIN-ADALAR-KEYFİ-GÜNDOĞDU TURİM-GEYVE-2Geyve’de turizm, personel ve servis taşımacılığı yapan Gündoğdu Turizm günlük turları ile hafta sonları Geyvelileri bölgenin en güzide yerlerini gezdiriyor.

Bahar mevsiminin de gelmesi ile bölgemizdeki gezilecek bölgelerin misafirleri artıyor.

Gündoğdu Turizm bayram fırsatından da yararlanarak Geyveli hanımlara İstanbul Adalar turu ile güzel bir hafta sonu yaşamalarına imkan verirken, Geyve Metem öğrencilerini de bölgemizin doğal güzelliği olan Doğançay şelalesi ile buluşturdu.

Gezilerdeki ikramların Gündoğdu Turizm tarafından karşılandığı etkinliklerde Adalara giden Geyveli Hanımlar ile Doğançay şelalesine gezen Geyve Metem öğrencileri bir  hayli güzel anlar yaşadı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

GEYVELİ HANIMLARIN ADALAR KEYFİ

GEYVE METEM DOĞANÇAY ŞELALESİNDE

 

5280 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveli Hanımların Gündoğdu Turizm ile Adalar keyfi.. için 1 yorum

  1. siz geyveli hemşerilerimiz için en güzel gezilecek yerleri yerinde tesbit edip keyifli bir gezi geçirmeniz amacıyla lüks klimalı araçlarımızla yolculuğumuza başlayıp en güzel şekilde gezimizi tamamlayıp allahın izniyle geyveli hemşerilerimizi evlerine ulaştırmakk en büyük ilke ve anlayışımızdır
    İRTİBAT 05445475461
    05365170929
    GEYVE GÜNDOĞDUTURİZM
    SAVAŞ GÜNDOĞDU

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle