Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Eylül 2015 | Alt Haberler, Dünya, Geyve, Manşet, Yaşam

Hacılarımızdan SELAM Var

geyveli-hacilarimizdan-selam- (4)Kutsal topraklara hac görevini ifa etmek üzere yolladığımız Geyveli hacılarımız anavatandaki sevdiklerine selam yolladı.

Geyve Müftüsü Ali Erhun başkanlığında kutsal topraklarda bulunan hacılarımız vaaz irşad programında bir araya gelerek tüm Geyveli sevdiklerine selam ilettiler.

Geyve Müftüsü Ali Erhun ile yaptığımız görüşmede; Geyve hacılarımız ile buluştuk. İl Müftü yardımcımız Nejdet Arman’ın davetiyle diğer Sakarya kafilemize vaaz İrşad için gittik. Geyve hacılarımızın Yakınlarına çok Selamları var, ifadelerini kullandı.

Müftü Erhun son günlerde yaşanan terör olaylarınada çok üzüldüklerini belirterek, Ya Rabbi hazel-beyt (Ey bu evin Rabbi) olan Allahım. Evinin yanından sana yakarıyoruz. Bu genç fidanlara, şehitlerimize rahmet eyle. Yüreği yanan ailelerine sabırlar ver. Kabe yi tavaf eden dostların hatırına zalim ve canileri en kısa zamanda KAHHAR isminle kahreyle ya Rab, diyerek duada bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyveli-hacilarimizdan-selam- (5)-crop

2580 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle