Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Geyve’li Eyüp Arıcan Ak Partiden Aday Adayı

Adalet ve Kalkınmayla, Hep Birlikte Kalkınmaya..

Geyveli Eyüp Arıcan AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu bugün Parti İl Teşkilatında yaptı. Arıcan başvuru formunu Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu’na teslim ederken, “Adalet ve Kalkınmayla, Hep Birlikte Kalkınmaya” dedi.

Eyüp Arıcan 27. Dönem Sakarya Milletvekilliği için AK Parti’den aday adayı oldu. Arıcan, bugün bir grup partili ve yakınları ile AK Parti İl Teşkilatı’na gelerek, aday adaylığı başvuru formunu Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serkan Cerrahoğlu’na teslim etti. AK Parti İl Başkanlığı’na başvuru dilekçesini veren Arıcan “Milletvekili listesinde kim olursa olsun, biz bu davanın erleri olarak sahada olacağız” dedi.

Ayağının tozu ile teşkilat ziyaretlerine başlayan 27. Dönem Milletvekili aday adayı Eyüp Arıcan ilk ziyaretini memleketi olan Ak Parti Geyve teşkilatına yaptı. Arıcan burada Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir ile ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyarette “Ak parti ve cumhurbaşkanımızın neferi olmaktan gurur duyuyorum.AK Parti’nin Milletvekili listesinde kim olursa olsun kol kola çalışacağız.Bu davada kişilerin önemi yok. Bu dava hak davasıdır. Listede kimin ismi olursa olsun, biz sahada olacağız ve kapı kapı gezeceğiz. Bu ülkenin geleceği için gerçekleri anlatacağız. Sakarya’dan yedi milletvekili çıkartmak için var gücümüzle çalışacağız. Bütün aday adaylarımızın da benimle aynı düşüncede olduğuna eminim” diye konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3948 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle