Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Geyveli Celal Altıntaş İzleyenleri Büyüledi..

Celal Altıntaş son konserinde İzleyenleri büyüledi.

Geyveli Türk Halk Müziği gönüllü sanatçısı Celal Altıntaş, son konserinde okuduğu türkü ile dinleyenlerin büyük beğenisini aldı. Dostları ve hemşehrileri son konserinde Celal Altıntaş’ı yalnız bırakmadı..

İstanbul Bahçelievler Belediyesi Yeni Sahne’de düzenlenen ve izleyenlerin kulaklarının pasının silindiği Türk Halk Müziği Konseri’nde Geyveli ses sanatçısı Celal Altıntaş son kez sahne aldı.Bahçelievler Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nda yaklaşık 8 yıldır sesiyle, sahne performansıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşatan Geyveli Celal Altıntaş’ı dostları son konserinde yalnız bırakmadı.

Celal Altıntaş, Bahçelievler Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nda seslendirdiği konser sonrası sosyal medyadan  dostlarına, sevenlerine ve izleyenlerine teşekkür etti.Altıntaş sosyal medyadan paylaştığı mesajında; Bu konserimizdede gelip yanımızda olan tüm dostlarıma. Meslektaşlarım Gümrük Müdürü Cihangir Tüysüz, Gümrük Başmüfettişi üstadım Müslim Yalçın ve eşine, Gümrük Başmüfettişi Bülent Ertem e , Gümrük Şb Md. Mehmet Şimşek, Gümrük ailesinde beraber çalıştığım mesai arkadaşlarım Adnan Menderes Özer ve eşi Nermin hanım, Mehmet Emin Kaynak Güm. Muayene memurları dernek Başkanımız Hakan Ülker, Sabire Çepnioğlu ve kardesi, Halil Balıkcı Nevin Aslan ve butun gelip burdan ismini sayamadığım degerli mesai arkadaşlarıma Rusya Kons.yrd Tic. Atesesi Andrey Sırcin beye, Pakistan Konsolosluğu Yrd Amir Barlas beye, Geyve den sevgili haber cimiz Yusuf beye, Nasip beye, Niyazi, Ekrem abilerime, TC Birol Yıldırım arkadaşıma , devrem ümit Kemiksiz ve komşularım her konsere gelen bana enerji ve moral veren tüm sevenlerimle güzel bir konser birlikteliği yaşadık. Çok teşekkür ederim hepinize, ifadelerini paylaştı.

ERcan DEMİR/Geyvemedya.com

 

 

1935 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle