Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Evlenme vaadine 42 bin TL’sini kaptırdı

sakarya-geyve-sekiharman-ahmet-ozer-dolandirildi- (2)

Geyve İlçesi Sekiharman Mahallesi sakinlerinden Ahmet Özer, evlendirmek vaadiyle kandırılarak 42 Bin TL dolandırıldı.

Geyve Sekiharman Mahallesinden Ahmet Özer tanıştığı bir kadınla evlenmek için önce Hatay’a ardından da Doğubeyazıt’a gitti. Ancak Özer’i evlenme vaadiyle kandıran iki ayrı kadın talihsiz adamın 42 bin TL’sini alarak kayıplara karıştı.

İLK KADIN

Sakarya’da bakkallık yapan Ahmet Özer, eşini kaybettikten sonra aracılar vasıtası ile tanıştığı ve evlenme planları yaptığı iki ayrı kadın tarafından dolandırıldı. Film gibi olayın ilkinde aracılar vasıtası ile ismi Nuran olan bir kadınla tanışan Ahmet Özer, evlenmek istediği bu kadına ilk önce elden 5 bin TL verdi.

sakarya-geyve-sekiharman-ahmet-ozer-dolandirildi- (4)

BİLEZİKLERİ VERDİ

Daha sonra kadının bilezik isteğini de kırmayan Özer, 4 bileziği evlenmek istediği kadına taktı. Ancak ne oldu ise bundan sonra oldu. Evlenme planı yaptığı kadınla gezmeye çıkan Özer, dışarıdayken namaz kılmak için camiye girdi ancak çıkınca Nuran Hanım’ı bulamadı. Bu tarihten sonra kendisine de ulaşamayınca dolandırıldığını anladı.

sakarya-geyve-sekiharman-ahmet-ozer-dolandirildi- (1)

HATAY’A GİTTİ

Bu olaydan sonra yeniden evlenmek isteyen Özer’i bu kez Suriye’den gelen başka biri ile tanıştırdılar. Ahmet Özer evlenmek için Hatay’a gitti. Aracılık yapan şahsa 4 bin TL ödeyen, Suriyeli kadına da para veren Özer, bu kadın da kendisini bırakınca ne yapacağını şaşırdı.

sakarya-geyve-sekiharman-ahmet-ozer-dolandirildi- (3)

KANDIRILDIK

Son çare olarak ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkıp başına gelenleri anlatan Özer ve kardeşi Nesrin Gün iyi niyetlerinden istifa edilerek kullanıldıklarını söyledi. Canlı yayında Müge Anlı, Ahmet Özer’e bu yaşananlardan sonra tekrar evlenip evlenmeye niyeti olup olmadığını sorduğunda da Özer ‘’Temiz bir insan olsun, başka bir şey istemiyoruz artık. Ama para yok zaten artık. Benden başkası olsa kanıp gitmez kolay kolay. Biz saf insanlarız, kandırıldık” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

9799 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’li Ahmet Özer Evlenme vaadine 42 bin TL’sini kaptırdı için 1 yorum

  1. Emine Çakmak dedi ki:

    ULAN HACISINIZ, HOCASINIZ AMA AKLINIZ FİKRİNİZ HEP APIŞ ARASINDA….ONUN İÇİN FEDA EDEMEYECEĞİNİZ HİÇBİRŞEY YOK….ŞU YAŞA BAŞA BAK. UTANMADAN TV YE ÇIKMIŞ, REZİL OLDUĞU YETMİYORMUŞ GİBİ BİR DE MEDYANIN MASKARASI OLMUŞ.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle