Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Kasım 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve’den Şafak Yılmaz Seçildi…

Geyve Atatürk Ortaokulu öğrencisi Şafak Yılmaz, Futbol Altyapı Gelişim Projesi  kapsamında elemeleri geçerek oluşturulacak takıma seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan  Futbol Altyapı Gelişim Projesinin elemeleri  16 İlçedeki  okulların katılımıyla gerçekleşti.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle oluşturulması planlanan ve içlerinde İlimizinde bulunduğu 12 bölgede gerçekleştirilmesi düşünülen projenin  Futbolda yeni yeteneklerin keşfedileceği  ve Türk futbolunun bel kemiği olacak Futbol Altyapı Gelişim Projesinde hedef Milli Takımı Oluşturacak Yetenekli Sporcuları keşfetmek.

Sakarya genelinde 2006 doğumlu yetenekli sporcular, Beden Eğitimi Öğretmenleriyle yapılan işbirliği çerçevesinde, antrenör ve alanında uzman kişiler tarafından seçildi. Proje kapsamında yetenekli sporculardan futbol takımları  kurularak, TFF’nin Bölge Müdürlüklerinin olduğu İller arasında deplasmanlı futbol müsabakaları yapılacak.

Bu kapsamda Geyve Atatürk Ortaokulu öğrencisi Şafak Yılmaz, Futbol Altyapı Gelişim Projesi  kapsamında elemeleri geçerek oluşturulacak takıma seçildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1325 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle