Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Geyve’den rekor Oy bekliyoruz.

Geyve’den rekor Oy bekliyoruz.

Sakarya Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Lütfi Bayraktar Ak Parti İlçe teşkilatlarını ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Parti Sakarya Milletvekili Prof Dr. Mustafa İsen ile birlikte ilk önce Geyve Belediyesini ziyaret eden Milletvekili adayı Lütfü Bayraktar burada, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak parti ilçe başkanı Abdullah Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Fiskobirlik Genel Başkanlığını da sürdüren Sakarya Ak Parti Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar Geyve belediye Başkanı Murat Kaya ziyareti sonrası Geyve ilçe Pazar Yerindeki esnafları ziyaret ederek alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ettiler. Bayraktar, sevgiyle karşılandığı ziyaretlerinde çiftçilere yönelik çok ciddi önemli projeleri olduğunun altını çizerek tüm teşkilatlarla birlikte bu projeleri yerine getirmek istediklerini kaydetti. Geyve’de rekor oranda oy bekliyoruz. Bunun için de çalışmalarımızı yapıyoruz. Bizim tek derdimiz var o da milletimize hizmet etmek. Ankara’da ilimiz menfaatleri için gece gündüz çalışacağız ve eksiklikleri tamamlamak için gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2345 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle