Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler

Geyve’den Kaçtı, Pamukova’da Yakalandı

Cezaevi firarileri Pamukova polisinden kaçamadı..

Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri cezaevi firarisi iki kişiyi İlçe merkezinde yakaladı.. Yakalanan cezaevi firarilerinden biri polisi görünce kaçarken yakalandı..

Alınan bilgilere göre Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Elperek Mahallesi Kültür Merkezi civarında devriye görevi ifa ederken bir kişiden şüphelenerek kimlik sormak istedi. Ancak polsin yanına yaklaştığını gören şahıs kaçmaya başladı. Bir süre süren kovalamaca sonunda kaçan şahıs yakalandı. Yapılan kimlik kontrolünde ve araştırmada adının Muhammet S. (34) olduğu anlaşılan şahsın Kasten Adam öldürme ve basit yaralama suçlarından Geyve Açık Cezaevinde yattığı, izine çıktıktan sonra, cezaevine dönmeyip firar ettiği anlaşıldı.

Gölpazarı açık cezaevine giderken firar etmiş..

Aynı gün Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Gölpark yakınlarında devriye görevi ifa eden polis ekipleri şüphelendikleri bir kişiye kimlik sordular. Kimliğinden Sedat Ç. (38) olduğu anlaşılan şahsın yapılan araştırmasında Cumhurbaşkanına Hakaret suçundan Maltepe Cezaevinde yatarken, Bilecik Gölpazarı açık cezaevine sevk edildiği sırada Pamukova da bir tesis de mola verdiği esnada firar ettiği anlaşıldı.

Yakalanan iki cezaevi firarisinden Muhammet S. işlemlerinin ardından Geyve Açık Cezaevine, Sedat Ç ise Bilecik Gölpazarı Açık Cezaevine teslim edildi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

3097 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle