Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Geyve’den İsrail’e Tepki

İSRAİL’E TEPKİ

Sakarya’nın Geyve ilçesinde sivil Toplum Kuruluşu (STK) üyeleri,   İsrail’in Filistin’de yaptığı saldırıları kınadı.

ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail askerlerinin Gazze sınırında düzenlenen gösterilere katılan Filistinlilere saldırmasına bir tepki de Geyve’den geldi. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya önderliğinde Geyve Belediyesi önünde toplanan STK üyeleri yaşananları protesto etti.

Protesto esnasında grup üyeleri ellerinde İsraile tepki cümleleri yazılı pankartları taşırken, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve İHH temsilcisi Selçuk Sümer Özel, Eğitim Bir-sen Geyve şube Başkanı Hasan Hüseyin Kurşun, MHP Sakarya Milletvekili Aday adayı Şerafettin Kaya ve Ak Parti ilçe Başkanı Abdullah Özdemir sert ifadelerle kınama mesajlarını paylaştılar.

Program sonunda Geyve Vaizi Veysel Aran tarafından İsrailde Filistinlere yapılan vahşette şehit olanlar ve tüm Ümmedi Muhammed için eller semaya kaldırılarak dua yapıldı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

 

2450 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’den İsrail’e Tepki için 1 yorum

  1. ADİLENE dedi ki:

    ALGİDA KİMİN VE NEREDE SATILIYOR VE BUNUN GİBİ ÜRÜNLERİ HEM ALIN SATIN SONRA KAHROLSUN DEYİN AMA İSRAİLİN CEBİ DOLSUN OLUYOR . BU NEDENLE SÖZDE KALIYOR LAFTA KALIYOR ŞOVDA KALIYOR

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle