Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve’den Dört Madalya..

Geyve’den dört madalya..

Türkiye’ye model olan Sakarya iller arası Karate ligleri birçok il tarafından yapılıyor. Bu illerden biri olan Kocaeli lig turnuvası Cumartesi günü Kocaeli Üniversitesi spor salonunda yapıldı.

Dokuz ilden 1300 civarında sporcu ile başlayan Kocaeli Karate ligine katılan Geyveli 13 sporcunun dördü derece yapmayı başardı.

Kocaeli liginde Emirhan Uygun birinci, Ahmet Kaan Yalçın ikinci, Miraç Merve Keleş üçüncü, Miray Keleş üçüncü oldu.

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Seçkin Küçükseler, Yaşar Ordu “Az sporcu ile katılsak ta bu zorlu maçtan 4 madalya almamız az sayılır. Eksilerimizi gördük bir sonraki maçlara daha iyi hazırlanacağız.

Uğur Kobaş ayrıca yapığı açıklamada “Sakarya ligleri Türkiye ye örnek oldu. İstanbul ligi, Karadeniz ligi, Ankara ligi, Erzurum ligi, Kocaeli ligi, Trakya ligi, İç Anadolu ligi, Bursa ligi bizden esinlenerek yapılan ve başlayacak ligler. Demek ki iyi bir şeyler yapmışız. Liglerimiz için destekte bulunup her zaman yanımızda olan il müdürü Fatih Çelikel ve sponsorumuz Sakarya Büyükşehir belediyesine çok teşekkür ederiz. Bu model liglerin başarılarında onlarında payı ve desteği büyük.

Ayrıca ilçemizde branşımıza destek olan ilçe takımlarının arkasında olan belediye başkanı Murat Kaya, ilçe müdürleri Nurcan Tabakoğlu ve Mustafa Doğan’da teşekkür ederiz.

Amacımız Minik ve Yıldızlar Türkiye şampiyonası dedi..

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1673 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle