Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ocak 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya, Spor, üst Haberler

Geyve’den Anlamlı 16 Madalya……

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü, Hendek belediyesi iş birliğinde yapılan Şehit Ali Gaffar Okkan’ı anma iller arası Karate turnuvası Cumartesi günü Yeni Hendek spor salonunda yapıldı.

İstanbul, Eskişehir, Ankara, Yalova, Düzce, Kırklareli, Tekirdağ, Bolu, Kocaeli, Bursa, Bilecik, Sakarya illerinden 1100 civarında sporcu anlamlı turnuvaya katıldı.

Geyve belediyesi, gençlik ve spor, halk eğitim müdürlüğü takımlarına mensup 28 sporcu ile turnuvaya katılırken, turnuvadan Geyve ilçesi sporcuları 16 madalya kazandı.

Turnuvaya İlçe kaymakamı Orhan Burhan, Büyükşehir belediye başkan vekili Şenay Şakal, 25. Dönem milletvekili Ali İnci, Hendek belediye başkanı İrfan Püsküllü, Garnizon komutanı Deniz Kün, Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobas, Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, İlçe emniyet müdürü İsmail Baş, Gençlik ve spor İl müdürü vekili Ali İhsan Çokan, Sakarya ASKF başkan yardımcısı Recep Odabas, Hendek belediyesi insan kaynakları müdürü Harun Kaynak, Gençlik ve spor İlçe müdür vekili Erkan Güleryüz anma müsabakamıza katılarak sporculara kürsüde madalyalarını takdim ettiler.

Teknik Direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu “Çok kalabalık ve atmosferi yüksek bir turnuva oldu. Bu turnuvada başarılı olmak zordu. Ancak sporcularımız zoru başardı. Tribünlerin bile hınca hınç dolduğu bu ortamda alınan madalyalardan memnunuz sporcularımız ve ailelerini kutlarız.

Aslınur Mutluay 1.
Miray Keleş 2.
Talha Berkant Karaca 2
Emirhan Uygun 2.
Mehmet Semiz 2.
Sevde Özcan2.
Onur Kaan Karaca 2.
Hakan Emirhan Doğan 2.
Elif Akkuş 2.
Eray Akkuş 3.
Ömer Ertürk 3.
Zeynep Tutku Tunç 3.
Yunus Emre İnce 3.
Melih Avcı 3.
Oğuzhan Çakmak 3.
Büşra Çetin 3.

2719 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle