Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Yıldırım İnşaat  -3.Etap İnşaatı Başladı.

yıldırım inşaat 3 etap inşaatları-geyveGeyve’de  Sektörün yıldızlarından Yıldırım İnşaat Yeni Konutlarının temel inşaatına başladı..

Geyve İlçesinde, İnşaat Sektöründeki saygın isimlerden olan,  “Yıldırım Kuyumculuk ve  İnşaat 1. ve 2.nci etap konutlarda yaptıkları toplu konut inşaatları ile Geyvelilerin teveccühünü kazandı.

 Aldığı bu güç ile yatırımlarına ara vermeyen Yıldırım İnşaat  Geyve’de MYO yanında “Yeni yaşam  alanı-Yaşamda Yeni Ufuklar” sloganı ile  çıktığı  3. Etap konutlarının temel kazısına koç keserek başladı.

 3.Etap Yıldıırım Konutları ile ilgili olarak şu bilgiler verildi: “Konutlar Geyve MYO yanında olacaktır. Konutlarımız 24 daire, daireler 127 m2 dir ve 3+1 olacaktır. 1. Etap ve 2.Etap Konutlarımızı alanların memnuniyetleri, bizlerin referansımızdır. Sektörde yeniliklere imza atan Yıldırım İnşaat olarak her zaman, en güzele layık olan hemşerilerimize hizmet edeceğimizin bilinmesini isteriz diyerek konutların satışlarının başladığını belirtti..”

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

 

 

 

 

 

 

Erdinç TUNA- Geyvemedya.com

4371 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle