Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Geyve’de Yeni Araçlara Kurban Kesildi.

Yeni araçlara kurban kesildi.

Geyve Belediyesi kendi işini kendi görüyor. Belediyenin araç filosuna dahil ettiği asfalt satıh kaplama aracı ve grayder için kurban kesti.

KENDİ KENDİNE YETEN

Geyve Belediyesi kendi kendine yetebilmek için atacağı asfaltı, sereceği kilitli parkeyi kendisi üretiyor. Yıllardır ilçe sokaklarına döşenen parkeler belediyenin kendi üretim tesisinde imal ediliyordu. Belediye Başkanı Murat Kaya, asfalt serim işini de kendi bünyesinde çözmeye başladı. İlçede asfalt plantı kuran Başkan Kaya şimdi de asfalt sathı kaplama aracı satın aldı. Geyve Belediyesi kendi imkanlarıyla sorunlara çözüm üretiyor.

YENİ YOLLAR İÇİN GRAYDER

30 Mart Yerel seçimlerinin ardından bütün köylerin mahalle olmasıyla birlikte hizmet ağı katlanan belediye, gelirini en doğru şekilde kullanmak için arka arkaya hamleler yapıyor. Hizmet alım ihaleleri yerine kendi bünyesinde oluşturduğu ekip ve ekipmanlarla vatandaşa hizmet götürdüklerini belirten Başkan Kaya “Geyveli hemşehrilerim bizi başkan seçerken hizmet üretelim diye seçti. Olanaklarımızı doğru değerlendirerek çalışıyoruz. Yeni yollar açmak açtığımız yolları asfaltlamak için hamlelerimiz oldu” dedi.

GEYVE’YE SÖZÜMÜZ VAR

Geyve’nin hizmetin en iyisine layık olduğuna vurgu yapan Başkan Kaya “Hemşehrilerimizden oy isterken söz verdik. Kimsenin ayağına çamur değmeyecek dedik. Bunun gereğini yapmak için çalışıyoruz. Ekip ve ekipmanlarımızı güçlendirerek verdiğimiz sözleri tutmaya çalışıyoruz. Filomuza grayder ve asfalt sathı kaplama aracı dahil ettik. Kurbanımızı keserek kazasız belasız çalışmasını temenni ederek işe başladık. Filomuza dahil ettiğimiz araçlar Geyvemize hayırlı olsun” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2754 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle