Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve’de Vatandaş Sokak Köpeklerinden şikayetçi

geyvede-sokak-kopeklerinden-vatandaslar-sikayetci- (1)Geyve’de sürü halinde gezen köpekler vatandaşları korkuturken, bizler yollarımızın yapılmasının bile keyfini süremezken başıboş köpekler asfalt çavuşu gibi rahat rahat dolaşıyorlar dedi.

Vatandaş tedirgin Oluyor

Sakarya’nın Geyve ilçesinde sürü halinde gezen köpekler insanları korkuturken, her mahalleye yayılan köpeklerin havlaması yüzünden gecede insanlar uyuyamıyor. Geyve’de mahalle aralarında gece gündüz dolaşan sokak köpekleri sabah işe gitmek isteyen vatandaşları tedirgin ediyor. Vatandaşlar gün geçtikçe fazlalaşan sokak köpekleri için herhangi bir çözüm bulunmadığından yakınırken, sokak köpekleri ilçenin dört bir yanında sürüler halinde görülüyor.

Başka Bölgelerden Bırakıyorlar

Köpeklerin bir çoğunun küpeli ve başka ilçelerden bu bölgelere bırakıldığını iddia eden vatandaşlar 10-15 li gruplar halinde gezen köpekler, görenleri korkutuyor. Sadece ilçe merkezinde değil, mahallelerde de sürüler halinde gezen köpekler yüzünden çocuklar sokaklarda oynayamaz hale geldi, insanların köpekler yüzünden rahat rahat gezemez olduğunu ifade ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvede-sokak-kopeklerinden-vatandaslar-sikayetci- (3)

2396 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Vatandaş Sokak Köpeklerinden şikayetçi için 2 Yorum

  1. Misafir dedi ki:

    bu köpekleri belediye yetkilileri görmez oldu. sabahları işe erken gitmedikleri için tabi köpekleri görmezden gelebilirler. ama sabah erken saatte işe gidenleri düşünün. her aileden biri işe giderken rahatsız oluyor. ayrıca hayvanseverler çok hayvan seviyorlarsa alsınlar evlerinin önüne birer tane bağlasınlar. o zaman bakalım nasıl oluyor hayvan sevgisi . facebookta atıp tutmak kolay….. belediye bu köpek işine çözüm bulmalı…. ne iş yapıyorsunuz…. asfatlı büyükşhir ,kanalizasyonu büyükşehir.. siz ne iş yapıyorsunuz geyve belediyesiiiiiiiii

  2. mehmet dedi ki:

    Aman görevliler hakkında bişi sölme çarpılırsın yoksa

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle