Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ekim 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor

Geyve’de üçlü işbirliği kursları.

geyve-karatede-üclü-isbirligi- (8)Geyve belediyesi, İlçe Gençlik hizmetleri ve spor müdürlüğü, ilçe halk eğitim müdürlüğü işbirliğinde kış sezonu çocuklara, gençlere, büyüklere Karate, büyük bayanlara Aerobik, Pilates kursları açıldı. Alifuatpaşa belediye spor tesisleri ve Geyve merkezde açılan spor kursları karate branşına kayıt olan ilk 50’şer sporcuya karate elbiseleri Geyve belediyesinden ücretsiz hediye edilecek.

Karate branşında teknik direktör Uğur Kobaş, Memduh Sakarya, Yaşar Ordu, Aerobik –Pilates branşlarında Berrin Kobaş ve Elif Çoban sorumlu antrenörler olurken, halkı spora yönlendirmek adına ilçede bulunan tüm ilk, orta ve lise okullarında el ilanları dağıtıldı. Yaklaşık 15.000 el ilanın ilçede dağıtılması sonucunsa birçok kesimden sporcunun kayıt olarak spora yönlenmesi bekleniyor.

Geyve belediye başkanı Murat Kaya, Gençlik hizmetleri ve spor ilçe müdürü Yusuf Yıldız, İlçe Halk eğitim müdür yardımcıları Resul Günbilek, Hamza Kaya ve okul müdürleri açılan kuralara katkı sağlamak ve daha çok kişiyi spora kazandırmak adına ellerinden gelen her türlü desteği sağladılar.

Teknik direktör Uğur Kobaş “Geyve ilçesi başta olmak üzere nerede bir spor adına çalışma yapılacaksa biz hizmet adına oradayız. Halkımızda spor kültürünü oluşturmak için kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliğinde çalışmalarımız devam edecek. Dedi.

geyvede-karate-kursu-

1587 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle