Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Yaşam

Geyve’de Sonbahar Yürüyüşü

geyve-maksudiye-kulfallar-sonbahar-traking-yuruyusu-20yükşehir Belediyesi Doğa Yürüyüşleri kapsamında Geyve ilçesi Kulfallar–Maksudiye Parkuru geçildi. 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Doğa Yürüyüşleri’nde 5 hafta geride kaldı.

Kulfallar-Maksudiye Parkuru

Etkinlikler kapsamında şehrin eşsiz güzellikleri arasında yürüyüş yapma imkânı bulan doğa tutkunlarının bu haftaki durağı Geyve oldu. Sporseverler, Kulfallar–Maksudiye Parkuru’nda gerçekleştirilen yürüyüşün ardından düzenlenen etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Geyveliler de ilgi Gösterdi

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği etkinliğe Geyveliler de ilgi gösterdi. Har hafta belli bölgede yapılan ve bu hafta Kulfallar Maksudiye Parkurunda gerçekleşen trakking etkinliğine Geyve ilçesinden de çok sayıda spor sever katılarak hafta sonunu heyecan  dolu geçirmenin keyfini yaşadı.

Devam Edecek

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Doğa Yürüyüşleri’nin 23 Kasım Pazar günü Turnalık Parkuru ile devam edeceği belirtildi. Yürüyüş kontenjanının dolduğunun da ifade edildiği açıklamada, vatandaşlara gösterdikleri ilgi için teşekkür edildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2194 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle