Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

ŞEHİTLER İÇİN HATİM VE MEVLÜT

geyve-belediyesi-sehitler-icin-hatim-mevlut-Geyve Belediyesi yaşanan terör olayları nedeniyle şehit olan asker ve polislerimiz hatim ve mevlüt programı düzenledi.

Belediye Başkanı Murat Kaya , son zamanlarda artan terör olaylarına duyarsız kalmadı. Başkan Kaya, ilçede şehitler için mevlid okutturacak.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya;”Birliğimizi ve dirliğimizi kimse bozamayacaktır. Bizlerin buna kesinlikle       müsaade etmeyeceğimizi herkes bilmektedir. Zaman zaman bize bu  sıkıntıları yaşatanlar olmuştur ve Türkiye Cumhuriyeti var oldukça da  yaşatanlar olacaktır. Ama kimse de muvaffak olamayacaktır. Ülkemiz, dinimiz ve bayrağımız için yaklaşık 40 senedir Doğu ve Güneydoğuda, ülkemizin her yerinde ve şehit olmuş tüm kardeşlerimiz için yarın akşam Geyve Merkez Sinanbey Camiinde akşam namazı ile Yatsı Namazı arasında Geyve Belediyesi olarak Kuran-ı Kerim tilaveti ve mevlid okutulacaktır. Bay-Bayan tüm halkımız davetlidir.

PROGRAM

TARİH:15.Eylül.2015

YER:Geyve Merkez Sinanbey Camii

ZAMAN: Akşam Namazı -Yatsı Namazı Arası

geyve-belediyesi-sehitler-icin-hatim-mevlut-

1595 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle