Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Yaşam

Geyve’de Ramazan Şenlikleri Başlıyor

Geyve’de Ramazan Şenlikleri Başlıyor

Geyve Belediyesi tarafından düzenlenen ve geçtiğimiz Ramazan ayında yoğun bir katılımla izlenen Çocukları coşturan, coştururken öğreten Ramazan Etkinliklerinin ilki bu akşam yapılacak.

Geyve Belediyesinin Ramazan’ın manevi atmosferini ve coşkusunu yediden yetmişe ilçe sakinlerine yaşatmak için yaptığı programların ilki gerçekleştiriliyor. Bu Ramazanda Geyve’li çocuklar Ramazan ayı boyunca her Cuma akşamı kendileri için özel hazırlanan alanlarda Ramazan’ın neşesini doyasıya yaşayacak.

Geyve’de bu akşam düzenlenecek Ramazan şenliği bölümünde ” Hacivat-Karagöz, Palyaço gösterileri, Çocuk yarışmaları, Aşuk-Maşuk, Keloğlan, Nasrettin Hoca, İbiş-Memiş, Disney karakterleri, Çoçuk mini disco, Ateşbaz Şhov gösterileri yer alırken programlarda çocuklara Pamuk şekeri ve allı güllü macunu ikramı yapılacak.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; bu yıl da Geyve’de bu yılda çoçuklarımıza unutulmaz bir Ramazan yaşatacağız. Ailelerimiz ve çocuklarımız gönüllerince eğlenecek. Hemşerilerimiz hem geçmiş Ramazanları yâd edecek hem de eğlenecek .Bu akşam ki Ramazan etkinliğimiz Geyveli hemşerilerimiz için sahne alacak.Ramazan ayının manevi havası içinde insanımızın damağında tatlı bir tat bırakalım, çocuklarımıza tatlı bir anı olsun düşüncesi ile bu etkinlerde binlerce insanımızı bir araya getiriyoruz. Geyve Belediye parkında düzenlenecek Ramazan etkinliklerimize tüm ailelerimiz bekliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1087 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle